Вибори голів ОТГ | Списки кандидатів
Списки кандидатів

 

Кандидати на посаду Купʼянського міського голови

 
1
Демченко Володимир Володимирович
Самовисування
2
Пякішев Аббясс Адгамович
Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
3
Крохмаль Вадим Юрійович
Харківської обласної організації ПП «Партія Шарія»
4
Сергієнко Віталій Олександрович
Самовисування
5
Любота Валерій Михайлович
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»
6
Мацегора Геннадій Миколайович
Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  - ЗА ЖИТТЯ
7
Кудрявцев Сергій Валентинович
Харківська обласна організація ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8
Радьков Сергій Миколайович
Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
9
Сулейманова Зарема Магеррамівна
Харківська обласна організація ПП «НАШ КРАЙ»

 

Кандидати на посаду Великобурлуцького селищного голови

 
1
Кур`янов Олександр Вікторович
Самовисування
2 Нестайко Тетяна Олексіївна Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
3 Поспєлов Віталій Миколайович 
Самовисування
4 Сорокін Василь Васильович
Самовисування
5 Терещенко Віктор Миколайович
Самовисування

 

Кандидати на посаду Дворічанського селищного голови

 
1
Григоренко Ірина Володимирівна
Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
2
Скрипніков Сергій Вікторович
Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
3
Струков Юрій Миколайович
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»
4
Турбаба Галина Григорівна
Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  - ЗА ЖИТТЯ

 

Кандидати на посаду Шевченківського селищного голови

 
1
Волкодав Володимир Петрович
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»
2
Костюков Сергій Володимирович
Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»
3
Онищенко Наталія Володимирівна
Харківська обласна організація ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
4
Приходько Валерій Анатолійович
Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
5
Цибульнік Сергій Анатолійович
Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Кандидати на посаду Вільхуватського сільського голови

 
1
Катасонов Володимир Олександрович
Самовисування
2
Сисоєв Сергій Миколайович
Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
3
Сорокін Василь Олександрович
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»
4
Тютюнник Василь Васильович
Самовисування

 

Кандидати на посаду Кіндрашівського сільського голови

 
1
Коньшин Сергій Володимирович
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

Кандидати на посаду Курилівського сільського голови

 
1
Ситник Микола Миколайович
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

Кандидати на посаду Петропавлівського сільського голови

 
1
Калініченко Сергій Іванович
Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  - ЗА ЖИТТЯ
2
Козирєва Ольга Миколаївна
Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»
 

 

Переглядів: 1060
Дата публікації: 20:27 08.10.2020
Куп'янська районна територіальна виборча комісія >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest