ДільниціДовідник виборчих дільниць згідно Реєстру виборців
ОкругиДовідник виборчих округів для виборів різних рівнів
ПартіїДовідник місцевих організацій політичних партій, які приймають участь у виборах різних рівнів
КандидатиДовідник кандидатів, які балотуються у виборах різних рівнів
ЯвкаАналіз явки виборців на дільниці для голосування
РезультатиРезультати підрахунку голосів для виборів різних рівнів
Обласна радаВибори депутатів Харківської обласної ради
Районна радаВибори депутатів Куп’янської районної ради
Сільські головиВибори сільських голів Куп’янського району
ВсіВсі місцеві організації політичних партій
БатьківщинаКуп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
СолідарністьКуп’янська районна організація політичної партії ”Блок Петра Порошенка ”Солідарність"
СамовисуванняПредставлений шляхом самовисування
ВсіВсі територіальні виборчі округи
1Вишнівська сільська рада: с.Вишнівка
2Глушківська сільська рада: с.Глушківка, с.Колісниківка
3Грушівська сільська рада: с.Грушівка, с.Василівка, с.Благодатівка, с.Садове
4Гусинська сільська рада: с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
5Кислівська сільська рада: с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
6Кіндрашівська сільська рада: с.Кіндрашівка, с.Тищенківка, с.Мала Шапківка, с.Голубівка, с.Радьківка, с.Калинове, с.Московка, с. Соболівка
7Кругляківська сільська рада: с.Кругляківка
8Курилівська сільська рада: с.Курилівка, с.Курилівка-1, с.Новоосинове, с.Подоли, сел. Піщане
9Лісностінківська сільська рада: с.Лісна Стінка, с. Біле, с.Синиха, с.Воронцівка, с.Хомине
10Моначинівська сільська рада: с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
11Нечволодівська сільська рада: с.Нечволодівка
12Піщанська сільська рада: с.Піщане, с.Берестове
13Петрівська сільська рада: с.Петрівка, с.Болдирівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка
14Петропавлівська сільська рада: с.Петропавлівка, с.Синьківка, с.Кучерівка
15Пристінська сільська рада: с.Пристін, с.Сеньок
16Просянська сільська рада: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
17Сеньківська сільська рада: с.Сенькове
18Смородьківська сільська рада: с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
19Ягідненська сільська рада: с.Ягідне, с.Затишне, с.Миколаївка, с.Орлянка, с.Нова Тарасівка, с.Іванівка, с.Степова Новоселівка
Довідник кандидатів | Вибори сільських голів Куп’янського району
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
ОкругНазва територіального виборчого округу
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ДНЧисло, місяць, рік народження (чч.мм.рррр)
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
АдресаМісце проживання та адреса житла
1 Батьківщина 38Просянська сільська рада Забайрачна Ольга Олександрівна 01.05.1959 Вища член партії Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». пенсіонерка пенсіонерка Харківська область,Куп'янський район,с.Просянка
2 Самовисування 38Просянська сільська рада Краснокутська Валентина Миколаївна 30.01.1967 Вища позапартійна приватний підприємець приватний підприємець Харківська область,Куп'янський район,с. Просянка
3 Солідарність 38Просянська сільська рада Нагребельна Надія Василівна 20.01.1960 Вища позапартійна Просянська сільська рада голова Харківська область,Куп'янський район,с.Просянка
4 Солідарність 81Вишнівська сільська рада Яценко Тамара Миколаївна 06.01.1967 Загальна середня Позапартійна Вишнівська сільська рада Секретар с.Вишнівка, вул.Центральна,32
5 Солідарність 82Глушківська сільська рада Пивоваров Микола Олександрович 11.01.1963 Вища безпартійний Глушківська сільська рада Голова с. Глушківка
6 Самовисування 82Глушківська сільська рада Рожнов Олександр Іванович 17.09.1964 Вища безпартійний Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Сосновий» Директор с. Колісниківка
7 Батьківщина 83Грушівська сільська рада Гордієнко Володимир Олександрович 1959 Загальна середня член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» ТОВ «Садагроінвест» Куп’янського району Харківської області охоронець с. Грушівка, вул. Войнаральського, буд. 83 Куп’янського р-у Харківської області
8 Солідарність 83Грушівська сільська рада Паламарчук Леонід Анатолійович 1959 Вища безпартійний Грушівська сільська рада Голова с. Грушівка, пл. Леніна, буд.7, кв.1
9 Солідарність 84Гусинська сільська рада Коньшин Сергій Володимирович 21.05.1978 Вища Позапартійний Фермерське господарство Коньшина С.В заступник голови вул. 1 Травня, буд..№ 21, с. Гусинка, Куп’янського району, Харківської області
10 Самовисування 84Гусинська сільська рада Обраменко Тетяна Михайлівна 16.01.1961 Вища член партії „Батьківщина” Гусинська ЗОШ І-ІІІ ст Вчитель вул. Садова, буд.. № 36, с. Гусинка, Куп’янського району, Харківської області
11 Солідарність 85Кислівська сільська рада Рудень Дмитро Іванович 06.10.1957 Вища позапартійний Кислівська сільська рада Сільський голова с. Кислівка вул. Молодіжна,41 Куп'янський р-н. Харківська обл..
12 Самовисування 85Кислівська сільська рада Собенко Володимир Вікторович 18.12.1976 Вища позапартійний Безробітниий Безробітниий с. Кислівка вул. Молодіжна, 12 Куп'янський р-н. Харківська обл.
13 Самовисування 86Кіндрашівська сільська рада Грабар Борис Миколайович 07.01.1958 Вища позапар-тійний Кіндрашівська сільська рада сільський голова с.Кіндрашівка, вул.Польова, буд.19
14 Батьківщина 86Кіндрашівська сільська рада Котенко Анатолій Петрович 12.02.1966 Вища Член ВО «Батьків-щина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець с.Кіндрашівка, вул.Садова, буд.1а
15 Самовисування 86Кіндрашівська сільська рада Харченко Віталій Олексійович 20.12.1988 Вища Позапартійний ПАТ «Агрофірма «8 Березня» Головний економіст с.Кіндрашівка, вул.Польова, буд.24
16 Батьківщина 87Кругляківська сільська рада Завада Олексій Іванович 24.06.1957 Вища Член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює 63753 Харківська обл..,Куп’янський р-н,с.Кругляківка, вул..Зарічна, буд.37
17 Самовисування 87Кругляківська сільська рада Заїка Володимир Григорович 13.06.1955 Вища Позапартійний Кругляківська сільська рада Сільський голова 63753 Харківська обл..,Куп’янський р-н,с.Кругляківка, вул..Дружби, буд.12
18 Самовисування 87Кругляківська сільська рада Заїка Михайло Іванович 16.05.1987 Вища Позапартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює 63753 Харківська обл.,Куп’янський р-н,с.Кругляківка, вул.Дружби, буд.9/2
19 Самовисування 87Кругляківська сільська рада Чалапа Світлана Іванівна 25.08.1967 Вища Позапартійна Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вчитель початкових класів 63753 Харківська обл.,Куп’янський р-н,с.Кругляківка, вул.Куп’янська, буд.34
20 Батьківщина 88Курилівська сільська рада Ганжа Олена Василівна 04.06.1969 Вища Член ВО «Батьківщина» Пенсіонер Пенсіонер с. Курилівка-1 буд.16 кв.31
21 Самовисування 88Курилівська сільська рада Листунов Ігор Володимирович 19.04.1969 Вища Позапартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
22 Солідарність 88Курилівська сільська рада Серпокрил Володимир Васильович 20.04.1958 Вища Позапартіний Курилівська сільська рада Сільський голова с.Новоосинове, вул. Молодіжна буд.15, кв. 14
23 Батьківщина 89Лісностінківська сільська рада Китнюх Євгеній Іванович 07.05.1983 Вища член Всеукраїнського об’єднання« Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює с. Лісна Стінка, Куп’янський район Харківська область
24 Самовисування 89Лісностінківська сільська рада Чопко Семен Федорович 14.09.1960 Вища безпартійний ф/г "Чопко С.Ф." Голова ф/г с. Лісна Стінка, Куп’янський район Харківська область
25 Батьківщина 90Моначинівська сільська рада Гриценко Микола Олександрович 1957 Вища член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Куп’янське підприємство теплових мереж слюсар КВПіА с.Моначинівка
26 Солідарність 90Моначинівська сільська рада Черкасов Михайло Федорович 1955 Вища позапартійний Моначинівська сільська рада Голова с. Моначинівка
27 Солідарність 91Нечволодівська сільська рада Козир Людмила Іванівна 09.06.2015 Вища позапартійна Нечволодівська сільська рада Голова Харківська область, Куп’янський район, с. Грушівка, вул.. Садова, буд. 19;
28 Батьківщина 92Піщанська сільська рада Давидова Неля Сергіївна 10.09.1981 Вища ВО «Батьківщина» Піщанська АЗПСМ Акушерка 63743, Харківська область, Куп’янський район, с.Берестове, вул.Польова буд.17
29 Самовисування 92Піщанська сільська рада Кашка Дмитро Васильович 19.09.1975 Загальна середня Позапартійний Приватний підприємець Приватний підприємець 63743, Харківська область, Куп’янський район, с.Піщане, ул..Сонячна буд.47
30 Самовисування 92Піщанська сільська рада Скиба Олександр Миколайович 16.09.1960 Вища Позапартійний Безробітній Безробітній 63743, Харківська область, Куп’янський район, с.Піщане, вул.Молодіжна буд.31
31 Солідарність 92Піщанська сільська рада Томко Володимир Іванович 26.04.1969 Вища Позапартійний Піщанська сільська рада Сільський голова 63743, Харківська область, Куп’янський район, с.Берестове, вул.Польова буд.13
32 Самовисування 93Петрівська сільська рада Іващенко Микола Миколайович 29.07.1957 Вища позапартійний пенсіонер пенсіонер с. Петрівка вул. Підлісна, буд. 57
33 Самовисування 93Петрівська сільська рада Носач Владислав Олександрович 11.02.1973 Професійно-технічна Позапартійний Куп’янське підприємство теплових мереж Сторож с. Петрівка вул.. Озерна буд. 58 А
34 Солідарність 93Петрівська сільська рада Стрєльцов Іван Михайлович 02.04.1957 Професійно-технічна позапартійний пенсіонер пенсіонер с. Петрівка вул.. Сеньківська буд. 2 Я
35 Солідарність 94Петропавлівська сільська рада Козирєва Ольга Миколаївна 21.12.1974 Вища Позапартійна Петропавлівська сільська рада Голова м.Куп'янськ,вул.Леніна,б.7
36 Самовисування 94Петропавлівська сільська рада Полєнова Ірина Леонідівна 18.06.1966 Загальна середня Позапартійна Петропавлівська сільська рада Спеціаліст сел. Куп'янськ-Вузловий, вул.Степова,буд.30
37 Солідарність 95Пристінська сільська рада Боков Василь Олексійович 28.02.1959 Вища Позапартійний Пристінська сільська рада Cільський голова с. Пристін Куп’янський район, Харківська область
38 Самовисування 96Сеньківська сільська рада Буряк Олександр Анатолійович 24.05.1961 Професійно-технічна Позапартійний Яхт-клуб «Оскіл» сторож С.Сенькове, вул.Харківська, буд.8
39 Солідарність 96Сеньківська сільська рада Кулик Олександр Миколайович 24.01.1966 Професійно-технічна Позапартійний Сеньківська сільська рада Сільський голова с.Сенькове, вул.Куп’янська, буд.7
40 Самовисування 96Сеньківська сільська рада Мороз Лариса Йосипівна 29.08.1955 Професійно-технічна Позапартійна Пенсіонерка Пенсіонерка с.Сенькове, вул.Соціалістична, буд.10
41 Солідарність 97Смородьківська сільська рада Савич Віталій Павлович 03.09.1968 Вища Позапартійний Смородьківська сільська рада Смородьківський сільський голова с. В.Шапківка, вул. Селедцова, б.33
42 Самовисування 97Смородьківська сільська рада Скрипка Руслан Вячеславович 14.09.1968 Вища Позапартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює с. В.Шапківка, вул. Польова, б.12
43 Солідарність 98Ягідненська сільська рада Косенко Микола Васильович 30.11.1964 Вища Позапартійний Ягідненська сільська рада Голова с.Орлянка
44 Самовисування 98Ягідненська сільська рада Кривда Василь Олександрович 24.07.1977 Вища Позапартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює с.Ягідне
45 Самовисування 98Ягідненська сільська рада Уткіна Зінаїда Семенівна 28.12.1968 Вища Позапартійний ЧП "Уткіна" Приватний підприємець с.Кислівка