ДільниціДовідник виборчих дільниць згідно Реєстру виборців
ОкругиДовідник виборчих округів для виборів різних рівнів
ПартіїДовідник місцевих організацій політичних партій, які приймають участь у виборах різних рівнів
КандидатиДовідник кандидатів, які балотуються у виборах різних рівнів
ЯвкаАналіз явки виборців на дільниці для голосування
РезультатиРезультати підрахунку голосів для виборів різних рівнів
Обласна радаВибори депутатів Харківської обласної ради
Районна радаВибори депутатів Куп’янської районної ради
Сільські головиВибори сільських голів Куп’янського району
ВсіВсі місцеві організації політичних партій
СамопомічПолітична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Наш крайПолітична партія "Наш край"
СолідарністьПолітична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
ВідродженняПартія "Відродження"
БатьківщинаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Сильна УкраїнаПартія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"
Нова державаПолітична партія "Нова держава"
СвободаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Сила людейПолітична партія "Сила людей"
РП ЛяшкаРадикальна партія Олега Ляшка
СоціалістиПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ"
УкропПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Волонтерська партія УкраїниПолітична партія "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
Блок Дарта ВейдераПолітична партія «Блок Дарта Вейдера»
Опозиційний блокПолітична партія «Опозиційний блок»
ВсіВсі територіальні виборчі округи
93ТВО №93: Куп’янський район с.Просянка, c.Вовчий Яр, c.Миколаївка Друга, c.Миколаївка Перша, c.Прилютове, c.Цибівка, с.Вишнівка с.Гусинка, c. Єгорівка, c. Курочкине, c. Самборівка с.Моначинівка, c.Василівка, c.Дорошівка, c. Селище с.Кіндрашіка, c. Голубівка, c. Калинове, c.Мала Шапківка, c.Радьківка, c. Тищен
94ТВО №94: Куп’янський район с.Курилівка — вул.Лозова, вул.Польова, вул.Фестивальна, провулок Східний, провулок Лозовий с.Курилівка — вул.Бєлова, вул.Заводська, пров. Призаводський, пров.Шкільний, вул.Садова, вул.Кавказська с.Курилівка- вул.Лугова, будинки МПС, вул.Зарічна, вул.Залізнична, пров.Залізничний, ву
ВсіВсі дільниці
630602Дільниця №630602: с. Просянка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
630603Дільниця №630603: с. Вишнівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Вишнівка
630604Дільниця №630604: с. Гусинка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
630605Дільниця №630605: с. Моначинівка, приміщення Моначинівського НВК | Межі: с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
630606Дільниця №630606: с. Кіндрашівка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кіндрашівка, с.Тищенківка, с.Мала Шапківка, с.Голубівка, с.Радьківка, с.Калинове
630607Дільниця №630607: с. Московка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Московка, с. Соболівка
630608Дільниця №630608: с. Смородьківка, приміщення ЗОШ І-ІІ ст. | Межі: с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
630609Дільниця №630609: с. Нечволодівка, спортивний зал ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Нечволодівка
630610Дільниця №630610: с. Грушівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Грушівка, с.Василівка
630611Дільниця №630611: с. Благодатівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Благодатівка, с.Садове
630612Дільниця №630612: с. Петрівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Петрівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка, с.Осадьківка
630613Дільниця №630613: с. Болдирівка, приміщення ФАПу | Межі: с.Болдирівка, с.Прокопівка
630614Дільниця №630614: с. Петрівка, приміщення відділення ВАТ “Московський” | Межі: с.Петрівка,
630615Дільниця №630615: с. Пристін, приміщення сільського клубу | Межі: с.Пристін
630616Дільниця №630616: с. Сеньок, приміщення сільського клубу | Межі: с.Сеньок
630617Дільниця №630617: с-ще Лісна Стінка, приміщення сільської ради | Межі: с.Лісна Стінка, с.Хомине
630618Дільниця №630618: с. Біле, приміщення сільського клубу | Межі: с. Біле
630619Дільниця №630619: с. Синиха, приміщення ФАПу | Межі: с.Синиха, с.Воронцівка
630620Дільниця №630620: с. Сенькове, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Сенькове
630621Дільниця №630621: с. Кругляківка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кругляківка
630622Дільниця №630622: с. Колісниківка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Колісниківка
630623Дільниця №630623: с. Глушківка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Глушківка
630624Дільниця №630624: с. Курилівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Курилівка: вул.Лозова, вул.Польова, вул.Фестивальна, пров.Східний, пров.Лозовий, вул.Бєлова, вул.Заводська, пров.Призаводський, пров.Шкільний, вул.Садова, вул.Кавказська, вул.Лугова, будинки МПС, вул.Зарічна, вул.Залізнична, пров.Залізничний, вул.Західна, вул.Північна
630625Дільниця №630625: с. Новоосинове, приміщення сільського Будинку культури | Межі: с.Новоосинове: вул.Молодіжна, вул.Будівельна, вул.Південа, пров.Будівельний, вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Миру, вул.Шкільна, вул.Казанцева, вул.Лісна, пров.Лісний, пров.Степовий
630626Дільниця №630626: с. Подоли, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Подоли: вул.Підлісна, пров.Кошового, вул.Чучваги, вул.Магістральна, вул.Жовтнева, пров.Жовтневий, вул. Оливено, пров.Оливено, вул.Гагаріна, вул.Хімушина, вул.Новоселівка, вул.Червона, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Комсомольська
630627Дільниця №630627: селище Піщане, приміщення їдальні | Межі: сел.Піщане
630628Дільниця №630628: с. Курилівка-1, приміщення Курилівського ліцею | Межі: с.Курилівка-1
630629Дільниця №630629: с. Піщане, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Піщане
630630Дільниця №630630: с. Берестове, приміщення ФАПу | Межі: с.Берестове
630631Дільниця №630631: с. Кислівка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
630632Дільниця №630632: с. Ягідне, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Ягідне
630633Дільниця №630633: с. Нова Тарасівка, приміщення ФАПу | Межі: с.Нова Тарасівка
630634Дільниця №630634: с. Орлянка, приміщення ФАПу | Межі: с.Орлянка
630635Дільниця №630635: с. Петропавлівка, приміщення Будинку культури | Межі: с.Петропавлівка: вул.Дружби, вул.Жовтневих Зорь, вул.Колгоспна, вул.Леніна, вул.Північна, вул.Студентська, вул.Червона
630636Дільниця №630636: с. Петропавлівка, приміщення Ляхівського сільського клубу | Межі: с.Петропавлівка: вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна
630637Дільниця №630637: с. Синьківка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Синьківка
630638Дільниця №630638: с. Кучерівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Кучерівка
Результати голосування

Вибори депутатів Харківської обласної ради

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
Всі територіальні виборчі округи

1) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

20545

2) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях

20419

3) кількість виборців, внесених до витягів із списку виборців для голосування за місцем перебування на виборчих дільницях

1178

4) кількість невикористаних виборчих бюлетенів

10975

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування

8562

6) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування

1008

7) загальна кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

9570

8) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

9570

9) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню

0

10) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

457

11) кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

Місцева організація політичної партіїМісцева організація політичної партії
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
11 №1 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" 297

297

22 3.2591%
22 №2 Політична партія "Наш край" 355

355

22 3.8955%
33 №3 Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 2178

2178

22 23.8999%
44 №4 Партія "Відродження" 2583

2583

22 28.3441%
55 №5 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 884

884

22 9.7004%
66 №6 Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" 81

81

22 0.8888%
77 №7 Політична партія "Нова держава" 289

289

22 3.1713%
88 №8 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 81

81

22 0.8888%
99 №9 Політична партія "Сила людей" 73

73

22 0.8011%
1010 №10 Радикальна партія Олега Ляшка 437

437

22 4.7953%
1111 №11 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" 51

51

22 0.5596%
1212 №12 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 195

195

22 2.1398%
1313 №13 Політична партія "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" 61

61

22 0.6694%
1414 №14 Політична партія «Блок Дарта Вейдера» 52

52

22 0.5706%
1515 №15 Політична партія «Опозиційний блок» 1496

1496

22 16.4161%

12) загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

9113