ДільниціДовідник виборчих дільниць згідно Реєстру виборців
ОкругиДовідник виборчих округів для виборів різних рівнів
ПартіїДовідник місцевих організацій політичних партій, які приймають участь у виборах різних рівнів
КандидатиДовідник кандидатів, які балотуються у виборах різних рівнів
ЯвкаАналіз явки виборців на дільниці для голосування
РезультатиРезультати підрахунку голосів для виборів різних рівнів
Обласна радаВибори депутатів Харківської обласної ради
Районна радаВибори депутатів Куп’янської районної ради
Сільські головиВибори сільських голів Куп’янського району
ВсіВсі місцеві організації політичних партій
БатьківщинаКуп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Сила людейКуп’янська районна організація політичної партії «Сила Людей»
Нова державаКуп'янська районна організація політичної партії « Нова Держава»
СолідарністьКуп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
ВідродженняКуп’янська районна організація партії "Відродження"
РП ЛяшкаКуп’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
ВсіВсі територіальні виборчі округи
1ТВО №1: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
2ТВО №2: с.Вишнівка
3ТВО №3: с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
4ТВО №4: с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
5ТВО №5: с.Кіндрашівка, с.Тищенківка,с.Мала Шапківка,с.Голубівка,с.Радьківка, с.Калинове
6ТВО №6: с.Московка, с. Соболівка
7ТВО №7: с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
8ТВО №8: с.Нечволодівка
9ТВО №9: с.Грушівка, с.Василівка
10ТВО №10: с.Благодатівка, с.Садове
11ТВО №11: с.Петрівка, с.Болдирівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка
12ТВО №12: с.Пристін, с.Сеньок
13ТВО №13: с.Лісна Стінка, с. Біле, с.Синиха, с.Воронцівка, с.Хомине
14ТВО №14: с.Сенькове
15ТВО №15: с.Кругляківка
16ТВО №16: с.Глушківка
17ТВО №17: с.Колісниківка
18ТВО №18: сел.Піщане
19ТВО №19: с.Курилівка-1
20ТВО №20: с.Курилівка: вул.Лозова, вул.Польова, вул.Фестивальна, пров.Східний, пров.Лозовий
21ТВО №21: с.Курилівка: вул.Бєлова, вул.Заводська, пров.Призаводський, пров.Шкільний, вул.Садова, вул.Кавказська
22ТВО №22: с.Курилівка: вул.Лугова, будинки МПС, вул.Зарічна, вул.Залізнична, пров.Залізничний, вул.Західна, вул.Північна
23ТВО №23: с.Новоосинове: вул.Молодіжна, вул.Будівельна, вул.Південа, пров.Будівельний
24ТВО №24: с.Новоосинове: вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Миру, вул.Шкільна, вул.Казанцева, вул.Лісна, пров.Лісний, пров.Степовий
25ТВО №25: с.Подоли: вул.Підлісна, пров.Кошового, вул.Чучваги
26ТВО №26: с.Подоли: вул.Магістральна, вул.Жовтнева, пров.Жовтневий, вул. Оливено, пров.Оливено, вул.Гагаріна, вул.Хімушина
27ТВО №27: с.Подоли: вул.Новоселівка, вул.Червона, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Комсомольська
28ТВО №28: с.Піщане, с.Берестове
29ТВО №29: с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
30ТВО №30: с.Ягідне, с.Затишне, с.Миколаївка, с.Орлянка, с.Нова Тарасівка, с.Іванівка, с.Степова Новоселівка
31ТВО №31: с.Петропавлівка: вул.Дружби, вул.Жовтневих Зорь, вул.Колгоспна, вул.Леніна, вул.Північна, вул.Студентська, вул.Червона
32ТВО №32: с.Петропавлівка: вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна
33ТВО №33: с.Синьківка
34ТВО №34: с.Кучерівка
ВсіВсі дільниці
630602Дільниця №630602: с. Просянка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
630603Дільниця №630603: с. Вишнівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Вишнівка
630604Дільниця №630604: с. Гусинка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
630605Дільниця №630605: с. Моначинівка, приміщення Моначинівського НВК | Межі: с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
630606Дільниця №630606: с. Кіндрашівка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кіндрашівка, с.Тищенківка, с.Мала Шапківка, с.Голубівка, с.Радьківка, с.Калинове
630607Дільниця №630607: с. Московка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Московка, с. Соболівка
630608Дільниця №630608: с. Смородьківка, приміщення ЗОШ І-ІІ ст. | Межі: с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
630609Дільниця №630609: с. Нечволодівка, спортивний зал ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Нечволодівка
630610Дільниця №630610: с. Грушівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Грушівка, с.Василівка
630611Дільниця №630611: с. Благодатівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Благодатівка, с.Садове
630612Дільниця №630612: с. Петрівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Петрівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка, с.Осадьківка
630613Дільниця №630613: с. Болдирівка, приміщення ФАПу | Межі: с.Болдирівка, с.Прокопівка
630614Дільниця №630614: с. Петрівка, приміщення відділення ВАТ “Московський” | Межі: с.Петрівка,
630615Дільниця №630615: с. Пристін, приміщення сільського клубу | Межі: с.Пристін
630616Дільниця №630616: с. Сеньок, приміщення сільського клубу | Межі: с.Сеньок
630617Дільниця №630617: с-ще Лісна Стінка, приміщення сільської ради | Межі: с.Лісна Стінка, с.Хомине
630618Дільниця №630618: с. Біле, приміщення сільського клубу | Межі: с. Біле
630619Дільниця №630619: с. Синиха, приміщення ФАПу | Межі: с.Синиха, с.Воронцівка
630620Дільниця №630620: с. Сенькове, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Сенькове
630621Дільниця №630621: с. Кругляківка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кругляківка
630622Дільниця №630622: с. Колісниківка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Колісниківка
630623Дільниця №630623: с. Глушківка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Глушківка
630624Дільниця №630624: с. Курилівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Курилівка: вул.Лозова, вул.Польова, вул.Фестивальна, пров.Східний, пров.Лозовий, вул.Бєлова, вул.Заводська, пров.Призаводський, пров.Шкільний, вул.Садова, вул.Кавказська, вул.Лугова, будинки МПС, вул.Зарічна, вул.Залізнична, пров.Залізничний, вул.Західна, вул.Північна
630625Дільниця №630625: с. Новоосинове, приміщення сільського Будинку культури | Межі: с.Новоосинове: вул.Молодіжна, вул.Будівельна, вул.Південа, пров.Будівельний, вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Миру, вул.Шкільна, вул.Казанцева, вул.Лісна, пров.Лісний, пров.Степовий
630626Дільниця №630626: с. Подоли, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Подоли: вул.Підлісна, пров.Кошового, вул.Чучваги, вул.Магістральна, вул.Жовтнева, пров.Жовтневий, вул. Оливено, пров.Оливено, вул.Гагаріна, вул.Хімушина, вул.Новоселівка, вул.Червона, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Комсомольська
630627Дільниця №630627: селище Піщане, приміщення їдальні | Межі: сел.Піщане
630628Дільниця №630628: с. Курилівка-1, приміщення Курилівського ліцею | Межі: с.Курилівка-1
630629Дільниця №630629: с. Піщане, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Піщане
630630Дільниця №630630: с. Берестове, приміщення ФАПу | Межі: с.Берестове
630631Дільниця №630631: с. Кислівка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
630632Дільниця №630632: с. Ягідне, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Ягідне
630633Дільниця №630633: с. Нова Тарасівка, приміщення ФАПу | Межі: с.Нова Тарасівка
630634Дільниця №630634: с. Орлянка, приміщення ФАПу | Межі: с.Орлянка
630635Дільниця №630635: с. Петропавлівка, приміщення Будинку культури | Межі: с.Петропавлівка: вул.Дружби, вул.Жовтневих Зорь, вул.Колгоспна, вул.Леніна, вул.Північна, вул.Студентська, вул.Червона
630636Дільниця №630636: с. Петропавлівка, приміщення Ляхівського сільського клубу | Межі: с.Петропавлівка: вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна
630637Дільниця №630637: с. Синьківка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Синьківка
630638Дільниця №630638: с. Кучерівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Кучерівка
Результати голосування

Вибори депутатів Куп’янської районної ради

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
Всі територіальні виборчі округи

1) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

20592

2) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях

20419

3) кількість виборців, внесених до витягів із списку виборців для голосування за місцем перебування на виборчих дільницях

1253

4) кількість невикористаних виборчих бюлетенів

11022

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування

8562

6) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування

1008

7) загальна кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

9570

8) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

9570

9) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню

0

10) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

395

11) кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

Місцева організація політичної партіїМісцева організація політичної партії
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
11 №1 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 1268

1268

22 13.8202%
22 №2 Куп’янська районна організація політичної партії «Сила Людей» 242

242

22 2.6376%
33 №3 Куп'янська районна організація політичної партії « Нова Держава» 481

481

22 5.2425%
44 №4 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 3063

3063

22 33.3842%
55 №5 Куп’янська районна організація партії "Відродження" 3474

3474

22 37.8638%
66 №6 Куп’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка 647

647

22 7.0518%

12) загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

9175

Визначення обраних депутатів на підставі відкритих списків кандидатів

13) сумарна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців

8933

14) кількість голосів виборців, необхідних для отримання одного депутатського мандата (виборча квота). Виборча квота обчислюється шляхом ділення сумарної кількості голосів виборців, поданих за місцеві організації партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців (8933), на кількість депутатських мандатів у багатомандатному виборчому окрузі (34):

263

15) кількість депутатських мандатів, отриманих місцевими організаціями політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі:

Місцева організація політичної партіїНазва місцевої організації політичної партії, яка набула право на участь у розподілі депутатських мандатів
Кількість голосівКількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію партії, що набула право на участь у розподілі депутатських мандатів
Коефіцієнт розподілуКількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію партії, що набула право на участь у розподілі депутатських мандатів, ділиться на виборчу квоту
Кількість мандатівКількість депутатських мандатів, що отримали кандидати в депутати від місцевої організації партії
1 №1 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1268

4.821

5

2 №3 Куп'янська районна організація політичної партії « Нова Держава»

481

1.829

2

3 №4 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

3063

11.646

12

4 №5 Куп’янська районна організація партії "Відродження"

3474

13.209

13

5 №6 Куп’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

647

2.46

2

Всього розподілено мандатів

34

Визначення черговості кандидатів від: №1 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 5 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Толканець Павло Леонідович

Перший номер списку

2

Котенко Анатолій Петрович

429

123

28.6713%Обраний Кіндрашівським сільським головою
3

Хатнянська Тетяна Іванівна

375

101

26.9333%Наявність іншого представницького мандата
4

Гордієнко Володимир Олександрович

445

102

22.9213%
5

Забайрачний Григорій Олександрович

294

57

19.3878%
6

Ганжа Олена Василівна

277

52

18.7726%
7

Шкарлет Тетяна Вячеславівна

260

47

18.0769%Наявність іншого представницького мандата
8

Алексеєва Людмила Валеріївна

305

52

17.0492%
9

Подару Світлана Михайлівна

366

60

16.3934%
10

Городілова Галина Миколаївна

468

76

16.2393%
11

Фінько Олексій Миколайович

126

19

15.0794%
12

Китнюх Євген Іванович

333

50

15.015%
13

Бурлуцька Алла Василівна

194

26

13.4021%
14

Давидова Неля Сергіївна

314

42

13.3758%
15

Ващенко Тетяна Олександрівна

273

36

13.1868%
16

Казарєзова Наталія Іванівна

228

28

12.2807%
17

Бібік Олександр Вікторович

283

33

11.6608%
18

Гелун Тетяна Леонідівна

166

17

10.241%
19

Бало Володимир Леонідович

88

9

10.2273%
20

Копійка Людмила Петрівна

172

17

9.8837%
21

Яковенко Наталя Ягубівна

446

44

9.8655%
22

Глушко Анатолій Сергійович

339

33

9.7345%
23

Пікалова Юлія Василівна

228

21

9.2105%
24

Паніна Олена Анатоліївна

229

21

9.1703%
25

Дроздов Роман Леонідович

337

29

8.6053%
26

Ляшенко Світлана Миколаївна

248

21

8.4677%
27

Гриб Михайло Сергійович

183

15

8.1967%
28

Биков Сергій Миколайович

210

17

8.0952%
29

Хохлов Володимир Олексійович

174

14

8.046%
30

Ляшенко Віталій Миколайович

537

42

7.8212%
31

Сапожник Тетяна Олександрівна

118

8

6.7797%
32

Рєпа Олена Анатоліївна

131

8

6.1069%
33

Ляшева Ірина Олегівна

57

2

3.5088%
Визначення черговості кандидатів від: №2 Куп’янська районна організація політичної партії «Сила Людей» 0 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Лебеденко Едуард Сергійович

Перший номер списку

2

Крикунов Артем Михайлович

260

13

5%
3

Приходченко Денис Михайлович

317

12

3.7855%
4

Подлужна Юлія Валеріївна

537

20

3.7244%
Визначення черговості кандидатів від: №3 Куп'янська районна організація політичної партії « Нова Держава» 2 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Павлюк Віталій Степанович

Перший номер списку

2

Скорик Микола Григорович

248

49

19.7581%
3

Кардаш Олександр Григорович

339

50

14.7493%
4

Сухомлінов Євген Миколайович

131

13

9.9237%
5

Ніконова Олена Вікторівна

445

37

8.3146%
6

Заїка Микола Стефанович

375

30

8%
7

Григоров Микола Миколайович

210

5

2.381%
Визначення черговості кандидатів від: №4 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 12 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Чернова Сніжана Петрівна

Перший номер списку

2

Дяченко Микола Олексійович

228

148

64.9123%
3

Судавцов Анатолій Миколайович

314

192

61.1465%
4

Шпаченко Наталія Сергіївна

131

78

59.542%
5

Умаєв Беслан Магомедович

210

124

59.0476%
6

Козир Руслан Анатолійович

537

273

50.838%
7

Корх Антоніна Миколаївна

88

44

50%Обрано депутатом сільської ради
8

Головко Анатолій Миколайович

339

169

49.8525%
9

Ціпко Микола Миколайович

294

135

45.9184%
10

Малига Евгеній Іванович

446

186

41.704%
11

Судавцов Андрій Анатолійович

228

95

41.6667%
12

Ревков Сергій Олександрович

317

129

40.694%
13

Ситник Микола Миколайович

225

91

40.4444%
14

Канцедал Анна Вікторівна

183

72

39.3443%
15

Загоруйко Григорій Іванович

366

136

37.1585%
16

Ілюшенко Світлана Миколаївна

273

95

34.7985%
17

Максютенко Борис Миколайович

283

98

34.629%
18

Козир Анатолій Дмитрович

126

43

34.127%
19

Садовський Сергій Миколайович

229

78

34.0611%
20

Курцев Олексій Юрійович

57

17

29.8246%
21

Жуков Олексій Юрійович

305

80

26.2295%
22

Забиренко Сергій Олександрович

333

85

25.5255%
23

Капленко Олександр Володимирович

174

43

24.7126%
24

Молчанова Людмила Олександрівна

375

87

23.2%
25

Сіренко Олена Василівна

429

96

22.3776%
26

Шаповалов Олександр Володимирович

172

38

22.093%
27

Григораш Ярослав Михайлович

445

97

21.7978%
28

Водолазська Світлана Анатоліївна

468

96

20.5128%
29

Польоха Олена Іванівна

260

47

18.0769%
30

Щербаченко Алла Вікторівна

194

34

17.5258%
31

Гончаров Олег Павлович

337

57

16.9139%
32

Білоконь Іван Антонович

248

40

16.129%
33

Беседін Олексій Володимирович

277

33

11.9134%
34

Степанець Тетяна Сергіївна

166

17

10.241%
35

Синельник Вікторія Вікторівна

118

10

8.4746%
Визначення черговості кандидатів від: №5 Куп’янська районна організація партії "Відродження" 13 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Ківшар Геннадій Володимирович

Перший номер списку

2

Юріхов Валерій Вікторович

118

85

72.0339%
3

Головаш Тетяна Іванівна

166

114

68.6747%Обрано депутатом обласної ради
4

Лебединська Галина Павлівна

337

222

65.8754%
5

Шепілова Тетяна Петрівна

172

101

58.7209%
6

Сажко Петро Дмитрович

57

33

57.8947%
7

Ковальов Віталій Сергійович

194

108

55.6701%
8

Попова Олександра Василівна

277

152

54.8736%
9

Ляшенко Володимир Федорович

174

93

53.4483%
10

Хлопоніна Тетяна Петрівна

283

141

49.8233%
11

Обмочий Микола Миколайович

468

227

48.5043%
12

Рижоніна Галина Григорівна

260

123

47.3077%
13

Кучеренко Любов Дмитрівна

305

140

45.9016%
14

Чебанний Сергій Іванович

248

111

44.7581%
15

Кучков Олександр Васильович

333

146

43.8438%
16

Фоменко Людмила Федорівна

229

100

43.6681%
17

Коротун Ніна Володимирівна

273

115

42.1245%
18

Довгопола Олена Олексіївна

126

52

41.2698%
19

Волчек Олеся Казимирівна

228

88

38.5965%
20

Шевченко Юлія Вікторівна

446

160

35.8744%
21

Бойко Світлана Олексіївна

225

80

35.5556%
22

Рожнова Інна Олексіївна

183

65

35.5191%
23

Буймер Любов Василівна

445

157

35.2809%
24

Артеменко Сергій Іванович

317

109

34.3849%
25

Дегтярьов Володимир Васильович

375

118

31.4667%
26

Удовік Вікторія Володимирівна

88

27

30.6818%
27

Корнієнко Олексій Васильович

366

103

28.1421%
28

Казарєзов Ігор Віталійович

429

111

25.8741%
29

Хорошко Леонід Миколайович

210

54

25.7143%
30

Шарка Лілія Вікторівна

537

117

21.7877%
31

Павлюк Ганна Анатоліївна

131

26

19.8473%
32

Черкашина Наталія Яківна

294

58

19.7279%
33

Козир Сергій Васильович

339

57

16.8142%
34

Хлюбка Олександр Митрофанович

314

51

16.242%
35

Жукова Світлана Борисівна

228

30

13.1579%
Визначення черговості кандидатів від: №6 Куп’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка 2 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Книш Микола Володимирович

Перший номер списку

2

Гур'єв Микола Іванович

166

8

4.8193%
Депутатами в багатомандатному виборчому окрузі обрано
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ДНЧисло, місяць, рік народження (чч.мм.рррр)
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
ПосадаЗаймана посада
Місце роботиМісце роботи (заняття)
АдресаМісце проживання та адреса житла
ПартіяНазва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата
1 Ківшар Геннадій Володимирович 18.07.1961 Вища член партії "Відродження" Дочірнє підприємство "Перлина" Головний інженер вул. 1 Травня, буд. 1, кв. 21, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
2 Юріхов Валерій Вікторович 18.06.1963 Вища член партії "Відродження" Пенсіонер Пенсіонер вул. Д. Лучитського, буд. 60, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
3 Лебединська Галина Павлівна 16.03.1955 Вища член партії "Відродження" Пенсіонер Пенсіонер вул. Красна, буд. 65Г, кв. 33, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
4 Шепілова Тетяна Петрівна 06.03.1979 Вища член партії "Відродження" Куп’янська центральна районна бібліотека відділу культури та туризму Куп’янської районної державної адміністрації Завідуюча абонементом вул. Підлісна, буд. 100, с. Подоли, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63731 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
5 Сажко Петро Дмитрович 12.07.1954 Вища член партії "Відродження" Приватний підприємець Приватний підприємець вул. Хімушина, буд. 8, кв. 51, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
6 Ковальов Віталій Сергійович 27.02.1990 Професійно-технічна член партії "Відродження" Тимчасово не працює Тимчасово не працює вул. Підлісна, буд. 96, с. Подоли, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63731 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
7 Попова Олександра Василівна 30.09.1952 Професійно-технічна Позапартійний Дошкільний навчальний заклад "Калинка" Вихователь вул. б/н, буд. 16, кв. 32, с. Курилівка, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63730 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
8 Ляшенко Володимир Федорович 30.06.1954 Вища Позапартійний Пенсіонер Пенсіонер вул. Добролюбова, буд. 30, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
9 Хлопоніна Тетяна Петрівна 04.06.1957 Вища член партії "Відродження" Кредитна спілка "Карат" Голова правління вул. Куп’янська, буд. 37, с. Пристін, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63750 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
10 Обмочий Микола Миколайович 16.10.1949 Вища член партії "Відродження" Пенсіонер Пенсіонер вул. Приоскільна, буд. 8, с. Петрівка, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63733 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
11 Рижоніна Галина Григорівна 27.03.1966 Загальна середня член партії "Відродження" Приватний підприємець Приватний підприємець вул. Миру, буд. 14, с. Новоосинове, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63732 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
12 Кучеренко Любов Дмитрівна 26.08.1954 Вища Позапартійна Приватний підприємець Приватний підприємець вул. Молодіжна, буд. 9, кв. 8, с. Новоосинове, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63732 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
13 Чебанний Сергій Іванович 21.08.1977 Вища Позапартійний Приватний підприємець Приватний підприємець вул. Садова, буд. 21, с. Петропавлівка, Куп’янський район, Харківська обл., Україна, 63722 Куп’янська районна організація партії "Відродження"
14 Чернова Сніжана Петрівна 25.04.1982 Вища Позапартійна Куп’янська районна рада Голова 63709, Харківська область, сел. Куп’янськ-Вузловий,вул.Кірова, буд.28, кв.21 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
15 Дяченко Микола Олексійович 20.12.1971 Вища Позапартійний Нечволодівський навчально-виховний комплекс Вчитель 63742, Харківська область, Куп’янський район, с.Нечволодівка, вул.Радянська, буд.30 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
16 Судавцов Анатолій Миколайович 27.06.1953 Професійно-технічна позапартійний Фермерське господарство “С.А.М.” Голова 63705, Харківська область, м.Куп’янськ, вул.Сидоренка, буд.31-А/1 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
17 Шпаченко Наталія Сергіївна 19.07.1966 Професійно-технічна Позапартійна Товариство з обмеженою відповідальністю ”Садагроінвест” Комірник 63725, Харківська область, Куп’янський район, с.Благодатівка, вул.Весняна, буд.30 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
18 Умаєв Беслан Магомедович 22.04.1954 Вища Позапартійний Приватне сільськогоподарське підприємство “Смородьківка” Генеральний директор 63701, Харківська область, м.Куп’янськ, вул.Леніна, буд.42, кв.132 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
19 Козир Руслан Анатолійович 01.01.1973 Вища Позапартійний Фермерське господарство “Руслан” Голова 63701, Харківська область, вул.8 Березня, буд.4, кв.7 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
20 Головко Анатолій Миколайович 11.02.1955 Вища Позапартійний Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю”Мрія” Директор 63732, Харківська область, Куп’янський район, с. Новоосинове, вул. Молодіжна, буд.18, кв.17 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
21 Ціпко Микола Миколайович 11.04.1960 Вища Позапартійний Пенсіонер Пенсіонер 63713,Харківська область, Куп’янський район, с.Просянка. Вул.Дружби, буд.27 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
22 Малига Евгеній Іванович 02.11.1976 Вища Позапартійний МПП Фірма “Ері дон” Менеджер з продажу 63752, Харківська область, Куп’янський район, с.Сенькове, вул.Шкільна, буд.16 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
23 Судавцов Андрій Анатолійович 01.07.1981 Вища Позапартійний Фермерське господарство “ОБРІЙ” Голова 63705, Харківська область, м.Куп’янськ, вул.Комуністична, буд.6, кв.96 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
24 Ревков Сергій Олександрович 02.10.1957 Вища Позапартійний Фермерське господарство Коньшин В.Д. Головний зоотехнік 63710, Харківська область,Куп’янський район, с.Гусинка Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
25 Ситник Микола Миколайович 04.04.1965 Вища Член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Куп’янська районна державна адміністрація Голова 63700, Харківська область, м.Куп’янськ, вул.Ровенська, буд.73 Куп`янська районна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
26 Толканець Павло Леонідович 08.03.1942 Вища ВО "Батьківщина" Приватне підприємстиво "ТІС-АВТО" Директор 63732, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Новоосинове, вул. Степова, буд. 10 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
27 Гордієнко Володимир Олександрович 29.09.1959 Професійно-технічна ВО "Батьківщина" Фірма «Сад Агроінвест» Охоронець 63725, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Грушівка, вул. Войнаральського, буд. 83 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
28 Забайрачний Григорій Олександрович 01.02.1961 Вища ВО "Батьківщина" Учасник АТО Учасник АТО 63713, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Просянка, вул. Українська, буд. 10 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
29 Ганжа Олена Василівна 04.06.1969 Вища ВО "Батьківщина" Пенсіонер Пенсіонер 63730, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Курилівка-1, буд. 16, кв. 31 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
30 Алексеєва Людмила Валеріївна 20.03.1973 Вища ВО "Батьківщина" Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець 63732, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Новоосинове, вул. Молодіжна, буд. 1, кв. 4 Куп’янська районна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
31 Павлюк Віталій Степанович 12.12.1949 Вища безпартійний пенсіонер пенсіонер 63724, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Нечволодівка, вул. Степова 16 Куп'янська районна організація політичної партії « Нова Держава»
32 Скорик Микола Григорович 13.01.1950 Загальна середня безпартійний пенсіонер пенсіонер 63722, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Петропавлівка, вул. Кірова 66 Куп'янська районна організація політичної партії « Нова Держава»
33 Книш Микола Володимирович 14.12.1973 Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює 63722, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Петропавлівка, вул. Кірова, буд. 23 Куп’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
34 Гур'єв Микола Іванович 20.05.1943 Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер 63728, Харківська обл., Куп'янський р-н, с. Курилівка, вул. Бєлова, буд. 38 Куп’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка