ДільниціДовідник виборчих дільниць згідно Реєстру виборців
ОкругиДовідник виборчих округів для виборів різних рівнів
ПартіїДовідник місцевих організацій політичних партій, які приймають участь у виборах різних рівнів
КандидатиДовідник кандидатів, які балотуються у виборах різних рівнів
ЯвкаАналіз явки виборців на дільниці для голосування
РезультатиРезультати підрахунку голосів для виборів різних рівнів
Обласна радаВибори депутатів Харківської обласної ради
Районна радаВибори депутатів Куп’янської районної ради
Сільські головиВибори сільських голів Куп’янського району
ВсіВсі територіальні виборчі округи
1Вишнівська сільська рада: с.Вишнівка
2Глушківська сільська рада: с.Глушківка, с.Колісниківка
3Грушівська сільська рада: с.Грушівка, с.Василівка, с.Благодатівка, с.Садове
4Гусинська сільська рада: с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
5Кислівська сільська рада: с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
6Кіндрашівська сільська рада: с.Кіндрашівка, с.Тищенківка, с.Мала Шапківка, с.Голубівка, с.Радьківка, с.Калинове, с.Московка, с. Соболівка
7Кругляківська сільська рада: с.Кругляківка
8Курилівська сільська рада: с.Курилівка, с.Курилівка-1, с.Новоосинове, с.Подоли, сел. Піщане
9Лісностінківська сільська рада: с.Лісна Стінка, с. Біле, с.Синиха, с.Воронцівка, с.Хомине
10Моначинівська сільська рада: с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
11Нечволодівська сільська рада: с.Нечволодівка
12Піщанська сільська рада: с.Піщане, с.Берестове
13Петрівська сільська рада: с.Петрівка, с.Болдирівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка
14Петропавлівська сільська рада: с.Петропавлівка, с.Синьківка, с.Кучерівка
15Пристінська сільська рада: с.Пристін, с.Сеньок
16Просянська сільська рада: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
17Сеньківська сільська рада: с.Сенькове
18Смородьківська сільська рада: с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
19Ягідненська сільська рада: с.Ягідне, с.Затишне, с.Миколаївка, с.Орлянка, с.Нова Тарасівка, с.Іванівка, с.Степова Новоселівка
ВсіВсі дільниці
630602Дільниця №630602: с. Просянка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
630603Дільниця №630603: с. Вишнівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Вишнівка
630604Дільниця №630604: с. Гусинка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
630605Дільниця №630605: с. Моначинівка, приміщення Моначинівського НВК | Межі: с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
630606Дільниця №630606: с. Кіндрашівка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кіндрашівка, с.Тищенківка, с.Мала Шапківка, с.Голубівка, с.Радьківка, с.Калинове
630607Дільниця №630607: с. Московка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Московка, с. Соболівка
630608Дільниця №630608: с. Смородьківка, приміщення ЗОШ І-ІІ ст. | Межі: с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
630609Дільниця №630609: с. Нечволодівка, спортивний зал ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Нечволодівка
630610Дільниця №630610: с. Грушівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Грушівка, с.Василівка
630611Дільниця №630611: с. Благодатівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Благодатівка, с.Садове
630612Дільниця №630612: с. Петрівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Петрівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка, с.Осадьківка
630613Дільниця №630613: с. Болдирівка, приміщення ФАПу | Межі: с.Болдирівка, с.Прокопівка
630614Дільниця №630614: с. Петрівка, приміщення відділення ВАТ “Московський” | Межі: с.Петрівка,
630615Дільниця №630615: с. Пристін, приміщення сільського клубу | Межі: с.Пристін
630616Дільниця №630616: с. Сеньок, приміщення сільського клубу | Межі: с.Сеньок
630617Дільниця №630617: с-ще Лісна Стінка, приміщення сільської ради | Межі: с.Лісна Стінка, с.Хомине
630618Дільниця №630618: с. Біле, приміщення сільського клубу | Межі: с. Біле
630619Дільниця №630619: с. Синиха, приміщення ФАПу | Межі: с.Синиха, с.Воронцівка
630620Дільниця №630620: с. Сенькове, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Сенькове
630621Дільниця №630621: с. Кругляківка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кругляківка
630622Дільниця №630622: с. Колісниківка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Колісниківка
630623Дільниця №630623: с. Глушківка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Глушківка
630624Дільниця №630624: с. Курилівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Курилівка: вул.Лозова, вул.Польова, вул.Фестивальна, пров.Східний, пров.Лозовий, вул.Бєлова, вул.Заводська, пров.Призаводський, пров.Шкільний, вул.Садова, вул.Кавказська, вул.Лугова, будинки МПС, вул.Зарічна, вул.Залізнична, пров.Залізничний, вул.Західна, вул.Північна
630625Дільниця №630625: с. Новоосинове, приміщення сільського Будинку культури | Межі: с.Новоосинове: вул.Молодіжна, вул.Будівельна, вул.Південа, пров.Будівельний, вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Миру, вул.Шкільна, вул.Казанцева, вул.Лісна, пров.Лісний, пров.Степовий
630626Дільниця №630626: с. Подоли, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Подоли: вул.Підлісна, пров.Кошового, вул.Чучваги, вул.Магістральна, вул.Жовтнева, пров.Жовтневий, вул. Оливено, пров.Оливено, вул.Гагаріна, вул.Хімушина, вул.Новоселівка, вул.Червона, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Комсомольська
630627Дільниця №630627: селище Піщане, приміщення їдальні | Межі: сел.Піщане
630628Дільниця №630628: с. Курилівка-1, приміщення Курилівського ліцею | Межі: с.Курилівка-1
630629Дільниця №630629: с. Піщане, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Піщане
630630Дільниця №630630: с. Берестове, приміщення ФАПу | Межі: с.Берестове
630631Дільниця №630631: с. Кислівка, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
630632Дільниця №630632: с. Ягідне, приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. | Межі: с.Ягідне
630633Дільниця №630633: с. Нова Тарасівка, приміщення ФАПу | Межі: с.Нова Тарасівка
630634Дільниця №630634: с. Орлянка, приміщення ФАПу | Межі: с.Орлянка
630635Дільниця №630635: с. Петропавлівка, приміщення Будинку культури | Межі: с.Петропавлівка: вул.Дружби, вул.Жовтневих Зорь, вул.Колгоспна, вул.Леніна, вул.Північна, вул.Студентська, вул.Червона
630636Дільниця №630636: с. Петропавлівка, приміщення Ляхівського сільського клубу | Межі: с.Петропавлівка: вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна
630637Дільниця №630637: с. Синьківка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Синьківка
630638Дільниця №630638: с. Кучерівка, приміщення сільського клубу | Межі: с.Кучерівка
Результати голосування

Вибори сільських голів Куп’янського району

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
Вишнівська сільська рада
с.Вишнівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Яценко Тамара Миколаївна

80

80

22 100%
Глушківська сільська рада
с.Глушківка, с.Колісниківка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Пивоваров Микола Олександрович

277

277

22 52.6616%
22

Рожнов Олександр Іванович

249

249

22 47.3384%
Грушівська сільська рада
с.Грушівка, с.Василівка, с.Благодатівка, с.Садове
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Гордієнко Володимир Олександрович

230

230

22 40.5644%
22

Паламарчук Леонід Анатолійович

337

337

22 59.4356%
Гусинська сільська рада
с.Гусинка, с.Самборівка, с.Єгорівка, с.Курочкине
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Коньшин Сергій Володимирович

194

194

22 60.0619%
22

Обраменко Тетяна Михайлівна

129

129

22 39.9381%
Кислівська сільська рада
с.Кислівка, с. Котлярівка, с.Крохмальне, с. Табаївка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Рудень Дмитро Іванович

220

220

22 65.8683%
22

Собенко Володимир Вікторович

114

114

22 34.1317%
Кіндрашівська сільська рада
с.Кіндрашівка, с.Тищенківка, с.Мала Шапківка, с.Голубівка, с.Радьківка, с.Калинове, с.Московка, с. Соболівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Грабар Борис Миколайович

243

243

22 35.4745%
22

Котенко Анатолій Петрович

374

374

22 54.5985%
33

Харченко Віталій Олексійович

68

68

22 9.927%
Кругляківська сільська рада
с.Кругляківка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Завада Олексій Іванович

25

25

22 6.5445%
22

Заїка Володимир Григорович

201

201

22 52.6178%
33

Заїка Михайло Іванович

54

54

22 14.1361%
44

Чалапа Світлана Іванівна

102

102

22 26.7016%
Курилівська сільська рада
с.Курилівка, с.Курилівка-1, с.Новоосинове, с.Подоли, сел. Піщане
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Ганжа Олена Василівна

381

381

22 19.2814%
22

Листунов Ігор Володимирович

579

579

22 29.3016%
33

Серпокрил Володимир Васильович

1016

1016

22 51.417%
Лісностінківська сільська рада
с.Лісна Стінка, с. Біле, с.Синиха, с.Воронцівка, с.Хомине
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Китнюх Євгеній Іванович

87

87

22 26.284%
22

Чопко Семен Федорович

244

244

22 73.716%
Моначинівська сільська рада
с.Моначинівка, с.Василівка, с.Дорошівка, с.Селище
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Гриценко Микола Олександрович

38

38

22 13.6691%
22

Черкасов Михайло Федорович

240

240

22 86.3309%
Нечволодівська сільська рада
с.Нечволодівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Козир Людмила Іванівна

228

228

22 100%
Піщанська сільська рада
с.Піщане, с.Берестове
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Давидова Неля Сергіївна

73

73

22 22.6006%
22

Кашка Дмитро Васильович

31

31

22 9.5975%
33

Скиба Олександр Миколайович

65

65

22 20.1238%
44

Томко Володимир Іванович

154

154

22 47.678%
Петрівська сільська рада
с.Петрівка, с.Болдирівка, с.Прокопівка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Іващенко Микола Миколайович

323

323

22 68.2875%
22

Носач Владислав Олександрович

83

83

22 17.5476%
33

Стрєльцов Іван Михайлович

67

67

22 14.1649%
Петропавлівська сільська рада
с.Петропавлівка, с.Синьківка, с.Кучерівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Козирєва Ольга Миколаївна

923

923

22 81.1072%
22

Полєнова Ірина Леонідівна

215

215

22 18.8928%
Пристінська сільська рада
с.Пристін, с.Сеньок
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Боков Василь Олексійович

286

286

22 100%
Просянська сільська рада
с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Цибівка, с.Миколаївка Перша, с.Миколаївка Друга, с.Прилютове
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Забайрачна Ольга Олександрівна

95

95

22 31.6667%
22

Краснокутська Валентина Миколаївна

62

62

22 20.6667%
33

Нагребельна Надія Василівна

143

143

22 47.6667%
Сеньківська сільська рада
с.Сенькове
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Буряк Олександр Анатолійович

107

107

22 23.4136%
22

Кулик Олександр Миколайович

300

300

22 65.6455%
33

Мороз Лариса Йосипівна

50

50

22 10.9409%
Смородьківська сільська рада
с. Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Савич Віталій Павлович

146

146

22 67.5926%
22

Скрипка Руслан Вячеславович

70

70

22 32.4074%
Ягідненська сільська рада
с.Ягідне, с.Затишне, с.Миколаївка, с.Орлянка, с.Нова Тарасівка, с.Іванівка, с.Степова Новоселівка
Докладніше
КандидатКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІХ кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови
11

Косенко Микола Васильович

274

274

22 73.4584%
22

Кривда Василь Олександрович

27

27

22 7.2386%
33

Уткіна Зінаїда Семенівна

72

72

22 19.3029%