Довідник кандидатів | Вибори депутатів Харківської обласної ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Кернес Кирило Геннадійович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼХарківське міське бюро технічної інвентарізаціїʼ Заступник директора з організаційних питань
2 Блок Кернеса 9 16ТВО №14 6 Фадєєнко Галина Дмитрівна Вища Безпартійна ДУ ʼНаціональний інститут терапії ім.Л.Т.Малої НАМН Україниʼ Директор
3 Блок Кернеса 59 16ТВО №14 3 Колесникова Оксана Володимирівна Вища Безпартійна ТОВ ʼПоезіяʼ Директор з розвитку та комунікацій
4 Блок Кернеса 66 16ТВО №14 1 Радьков Сергій Миколайович Вища Безпартійний ГО МРТ ʼЛісогорʼ Голова правління ГО МРТ ʼЛісогорʼ
5 Блок Кернеса 67 16ТВО №14 2 Чигрінов Вячеслав Васильович Вища Безпартійний Регіональна філія ʼПівденної залізниціʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізниціʼ Начальник служби кадрової та соціальної політики
6 Блок Кернеса 68 16ТВО №14 4 Кулик Олена Григорівна Вища Безпартійна Харківська обласна рада Начальник управління з питань місцевого самоврядування
7 Блок Кернеса 117 16ТВО №14 5 Цебро Антон Сергійович Виша Безпартійний БО БФ ʼУкраїнська довіраʼ Голова правління
8 ЄврСолідарність 1 0перший кандидат 0 Куц Галина Михайлівна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди Професор кафедри політології, соціології та культурології
9 ЄврСолідарність 38 16ТВО №14 1 Курило Володимир Сергійович Професійно-технічна член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Тимчасово не працює
10 ЄврСолідарність 63 16ТВО №14 2 Рибалка Сергій Вікторович Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Фізична особа-підприємець ʼКОМПІʼ Продавець консультант
11 ЄврСолідарність 64 16ТВО №14 3 Солохова Тетяна Олександрівна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Акціонерне товариство ʼХарківгазʼ Інженер-проектувальник
12 ЄврСолідарність 65 16ТВО №14 4 Бєлашов Олег Миколайович Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Фермерське господарство ʼВікторія 777ʼ Голова
13 ЄврСолідарність 66 16ТВО №14 5 Романюк Людмила Анатоліївна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Тимчасово не працює
14 Слуга народу 1 0перший кандидат 0 Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна Вища Безпартійна Харківська обласна державна адміністрація Перший заступник голови обласної державної адміністрації
15 Слуга народу 21 16ТВО №14 2 Застава Володимир Ілліч Вища Безпартійний Тимчасово не працює
16 Слуга народу 36 16ТВО №14 1 Ушаков Гліб Вікторович Вища Безпартійний Фізична особа - підприємець
17 Слуга народу 54 16ТВО №14 12 Артьомова Світлана Віталіївна Вища Безпартійна Акціонерне товариство ʼТурбоатомʼ Начальник центральної заводської лабораторії
18 Слуга народу 64 16ТВО №14 6 Канашевич Андрій Вікторович Вища Безпартійний Шевченківська районна державна адміністрація Харківської області Голова Шевченківської районної державної адміністрації
19 Слуга народу 72 16ТВО №14 5 Васильєва Юлія Алімівна Вища Безпартійна Великобурлуцька районна державна адміністрація Харківської області Керівник апарату Велико-бурлуцької районної державної адміністрації
20 Слуга народу 83 16ТВО №14 3 Буряк Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Спортивний клуб ʼНорвенʼ Спортивний директор
21 Слуга народу 84 16ТВО №14 10 Щербаченко Алла Вікторівна Вища Безпартійна Приватне підприємство ʼЛігаʼ Директор
22 Слуга народу 85 16ТВО №14 7 Гвілія Руслан Бабушийович Вища Безпартійний Громадська організація ʼЄдина країна - це Українаʼ Керівник
23 Слуга народу 95 16ТВО №14 11 Єгоров Анатолій Володимирович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ АТ ʼУкрзалізницяʼ Начальник підрозділу
24 Слуга народу 110 16ТВО №14 4 Доля Любов Іванівна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКуп’янське територіальне медичне об’єднанняʼ Заступник директора
25 Слуга народу 114 16ТВО №14 8 Радченко Олександр Олександрович Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство ʼКуп’янський молочно-консервний комбінатʼ Генеральний директор
26 Слуга народу 115 16ТВО №14 9 Козир Наталія Євгенівна Вища Безпартійна Виробничий підрозділ ʼЛозівська дистанція коліїʼ Регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Начальник виробничо-технічного відділу
27 ОПЗЖ 1 0перший кандидат 0 Райнін Ігор Львович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ ТОВ ʼУчбово-науково-виробничий центр ʼОхорона праціʼ Голова наглядової ради
28 ОПЗЖ 14 16ТВО №14 5 Стецик Каріна Олександрівна Вища Безпартійна ТОВ ʼSmart Storeʼ Старший продавець непродовольчих товарів
29 ОПЗЖ 24 16ТВО №14 2 Проценко Наталія Борисівна Вища Безпартійна Селянське фермерське господарство ʼЗолотий колосʼ Голова
30 ОПЗЖ 43 16ТВО №14 3 Заярний Леонід Андрійович Вища Безпартійний Товариство з Обмеженою Відповідальністю ʼПеченізьке Поле Директор
31 ОПЗЖ 46 16ТВО №14 1 Штефан Станіслав Станіславович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
32 ОПЗЖ 52 16ТВО №14 4 Козачук Богдан Олександрович Вища Безпартійний ТОВ ʼЮридична компанія ʼЮСТГЛОБАЛʼ Директор
33 ОПЗЖ 75 16ТВО №14 7 Пінчук Людмила Вікторівна Професійно-технічна Безпартійна ВП ʼВагонне депо Харків- сортувальнийʼ комірник
34 ОПЗЖ 97 16ТВО №14 6 Головаш Сергій Олександрович Вища Безпартійний Кредитна спілка ʼНаша справаʼ Заступник голови правління
35 ОПЗЖ 108 16ТВО №14 8 Мацегора Геннадій Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Заступник Куп’янського міського голови,
36 ОПЗЖ 112 16ТВО №14 9 Говоров Валерій Станіславович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Харківська обл. Секретар Куп’янської міської ради Харківська обл.
37 ОПЗЖ 119 16ТВО №14 10 Євтушенко Марина Василівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ ТОВ НВК ʼУкр-лендʼ, Економіст
38 Перемога Пальчевського 1 0перший кандидат 0 Дорожко Анатолій Михайлович Інші види освіти Член Політичної партії ʼПеремога Пальчевськогоʼ ПРАТ ʼПромстрахʼ Голова наглядової ради
39 Перемога Пальчевського 9 16ТВО №14 1 Решетняк Олексій Іванович Вища Безпартійний пенсіонер
40 Перемога Пальчевського 16 16ТВО №14 2 Гревець Євген Анатолійович Вища Член Політичної партії ʼПеремога Пальчевськогоʼ Фізична особа- підприємець
41 Перемога Пальчевського 19 16ТВО №14 3 Фурманова Марія Анатоліївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
42 Перемога Пальчевського 33 16ТВО №14 4 Шевцова Тетяна Володимірівна Середня спеціальна Безпартійна Фізична особа- підприємець
43 Перемога Пальчевського 71 16ТВО №14 5 Білоцерківська Наталія Борисівна Середня спеціальна Безпартійна Пенсіонер
44 Акцент 1 0перший кандидат 0 Балута Ігор Миронович Вища член Політичної Партії ʼАКЦЕНТʼ ТДВ ʼХАРКІВДЕРЕВʼ Заступник директора
45 Акцент 49 16ТВО №14 5 Алексеєва Людмила Валеріївна Вища Безпартійна ФО-П
46 Акцент 55 16ТВО №14 4 Шестопалов Олександр Михайлович Вища Безпартійний тимчасово не працює
47 Акцент 57 16ТВО №14 3 Багіров Вахід Алі Огли Вища Безпартійний пенсіонер
48 Акцент 60 16ТВО №14 2 Вишняков Сергій Вікторович Вища Безпартійний АТ ʼУкрзалізницяʼ Заступник начальника залізничного підприємства ПЧ-16
49 Акцент 61 16ТВО №14 1 Варнавська Людмила Олександрівна Вища Безпартійна пенсіонер
50 Партія Шарія 1 0перший кандидат 0 Бодікова Ганна Валеріївна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼПАРТІЯ ШАРІЯʼ АТ ʼХІ ʼЕнергопроектʼʼ інженер-проектувальник 1 категорії
51 Партія Шарія 9 16ТВО №14 1 Крохмаль Вадим Юрійович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼПАРТІЯ ШАРІЯʼ ТОВ ʼПОЇХАЛИ!ʼ директор
52 Партія Шарія 27 16ТВО №14 2 Гуня Євген Сергійович Вища Безпартійний Не працює
53 Партія Шарія 28 16ТВО №14 3 Безрук Віталій Олексійович Загальна середня Безпартійний ТОВ ʼТаксопортʼ директор
54 Партія Шарія 29 16ТВО №14 4 Сидоренко Олена Леонідівна Вища Безпартійна ФОП Сидоренко О.Л.
55 Партія Шарія 30 16ТВО №14 5 Гаврилюк Анастасія Володимирівна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює
56 За майбутнє 1 0перший кандидат 0 Вінаков Андрій Вікторович Вища член Політичної партії ʼЗа Майбутнєʼ ПрАТ ʼКонцерн АВЕК та Коʼ Генеральний директор, президент
57 За майбутнє 14 16ТВО №14 1 Клоповська Марія Юріївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
58 За майбутнє 31 16ТВО №14 2 Письмак Володимир Миколайович Вища Безпартійний фізична особо-підприємець
59 За майбутнє 38 16ТВО №14 3 Смігунов Віталій Володимирович Вища Безпартійний Дворічанська районна друкарня Директор
60 За майбутнє 55 16ТВО №14 4 Ковальов Володимир Михайлович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
61 За майбутнє 68 16ТВО №14 5 Пристенська Людмила Іванівна Вища Безпартійна Великобурлуцька центральна районна лікарня лікар-терапевт
62 Наш край 1 0перший кандидат 0 Семиноженко Володимир Петрович Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Північно-Східний науковий центр Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України Член Президії Національної академії наук України
63 Наш край 14 16ТВО №14 2 Терехова Наталія Іванівна Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Центр дитячої та юнацької творчості Методист
64 Наш край 37 16ТВО №14 3 Жук Володимир Васильович Загальна середня Безпартійний ПСП ʼВиселокʼ охоронець
65 Наш край 38 16ТВО №14 5 Глотов Сергій Григорович Вища Безпартійний Регіональна філія ʼПівденна залізницяʼ АТ ʼУкраїнська залізницяʼ виробничий підрозділ Куп’янської дистанції електропостачання Електромонтер контактної мережі ЕЧК-19
66 Наш край 39 16ТВО №14 1 Бондарук Ольга Анатоліївна Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Громадська організація ʼВетеранське об’єднання ʼДіти Війни Україниʼ Голова Громадської організації
67 Наш край 60 16ТВО №14 4 Поддубкіна Олена Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Заступник начальника управління
68 Блок Світличної 1 0перший кандидат 0 Світлична Юлія Олександрівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ, народний депутат України
69 Блок Світличної 6 16ТВО №14 1 Ісіченко Андрій В’ячеславович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼGISʼ директор
70 Блок Світличної 23 16ТВО №14 3 Капленко Олександр Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
71 Блок Світличної 31 16ТВО №14 2 Акулов Василь Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼВИСЕЛОКʼ, генеральний директор
72 Блок Світличної 37 16ТВО №14 6 Коваленко Ігор Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
73 Блок Світличної 46 16ТВО №14 7 Маслій Микола Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
74 Блок Світличної 50 16ТВО №14 4 Григоренко Ірина Володимирівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
75 Блок Світличної 55 16ТВО №14 10 Дмитрієнко Ірина Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ПЕНСІОНЕР
76 Блок Світличної 64 16ТВО №14 8 Приходько Надія Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ШЕВЧЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 І-ІІІ СТУПЕНІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ директор
77 Блок Світличної 67 16ТВО №14 9 Зозуля Андрій Вікторович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼАГРІКА -Мʼ заступник директора
78 Блок Світличної 68 16ТВО №14 5 Черсунова Яна Анатоліївна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
79 Батьківщина 1 0перший кандидат 0 Шевчук Андрій Іванович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Апарат Верховної ради України Помічник-консультант народного депутата України
80 Батьківщина 19 16ТВО №14 2 Онищенко Наталія Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Шевченківська районна рада Харківської області Голова
81 Батьківщина 21 16ТВО №14 3 Бібік Олександр Вікторович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Приватне підприємство ʼКуп’янська сільгосптехнікаʼ Директор
82 Батьківщина 22 16ТВО №14 5 Поспєлов Віктор Дмитрович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КП Агробуд Голова правління
83 Батьківщина 30 16ТВО №14 6 Бєлічко Віра Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Пенсіонер
84 Батьківщина 35 16ТВО №14 1 Брус Людмила Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
85 Батьківщина 53 16ТВО №14 7 Ключко Сергій Валерійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
86 Батьківщина 61 16ТВО №14 4 Сизонов Григорій Анатолійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Тимчасово не працює
87 Батьківщина 81 16ТВО №14 9 Мозговський Микола Вікторович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КЗ Великобурлуцька дитяча музична школа Директор
88 Батьківщина 85 16ТВО №14 8 Зеленіна Марина Олександрівна Вища Безпартійна ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼСАХЗАВОДСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ Директор
89 Батьківщина 89 16ТВО №14 11 Базанова Зоя Антоліївна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ ТОВ ʼІзі кредитʼ Менеджер із надання кредитів
90 Батьківщина 93 16ТВО №14 10 Краля Сергій Анатолійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
91 Батьківщина 98 16ТВО №14 12 Клінкуш Сергій Іванович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Приватне підприємство ʼМеркурій 09ʼ Директор
Куп'янська районна територіальна виборча комісія >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest