Довідник кандидатів | Вибори депутатів Купянської районної ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 ЄврСолідарність 1 0перший кандидат 0 Зубар Олександр Микитович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
2 ЄврСолідарність 2 1ТВО №1 5 Закопайло Віталій Васильович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Самозайнята особа-адвокат Самозайнята особа-адвокат
3 ЄврСолідарність 3 1ТВО №1 1 Римшина Тетяна Іванівна Вибуття: Відмова від мандата Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
4 ЄврСолідарність 4 1ТВО №1 2 Медяник Катерина Віталіївна Вибуття: Відмова від мандата Професїйно -технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
5 ЄврСолідарність 5 2ТВО №2 3 Водолазький Дмитро Володимирович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Фізична особа-підприємець ʼВолінʼ Водій
6 ЄврСолідарність 6 2ТВО №2 1 Старіков Станіслав Анатолійович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
7 ЄврСолідарність 7 2ТВО №2 2 Гладуш Генрих Петрович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність Пенсіонер Пенсіонер
8 ЄврСолідарність 8 1ТВО №1 4 Кізім Віталій Миколайович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
9 ЄврСолідарність 9 2ТВО №2 4 Ковальова Дарʼя Дмитрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Товариство з обмеженою відповідальністю ʼЮта-ліфтʼ Ліфтер
10 ЄврСолідарність 10 2ТВО №2 5 Півньова Дар’я Володимирівна Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
11 ЄврСолідарність 11 3ТВО №3 1 Неїло Борис Григорович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
12 ЄврСолідарність 12 3ТВО №3 2 Протас Віктор Юрійович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
13 ЄврСолідарність 13 3ТВО №3 3 Штокал Григорій Йосипович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер Пенсіонер
14 ЄврСолідарність 14 3ТВО №3 4 Клінгер Галина Сергіївна Професійно технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Консалтингова компанія Оператор кол-центра
15 ЄврСолідарність 15 3ТВО №3 5 Деркач Наталія Вячеславівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
16 ЄврСолідарність 16 4ТВО №4 1 Гриб Денис Ігоревич Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Товариство з обмеженою відповідальністю ʼКупін і Кʼ Директор
17 ЄврСолідарність 17 4ТВО №4 2 Бєлашов Олег Миколайович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Фермерське господарство ʼВікторія 777ʼ Голова
18 ЄврСолідарність 18 4ТВО №4 3 Гриценко Сергій Олександрович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
19 ЄврСолідарність 19 4ТВО №4 4 Пасинок Алла Миколаївна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Комунальний заклад ʼКраєзнавчий музейʼ Директор
20 ЄврСолідарність 20 4ТВО №4 5 Ходяча Алла Олександрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Фельдшерсько-акушерський пункт Медичний робітник
21 ЄврСолідарність 21 5ТВО №5 1 Семененко Сергій Миколайович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер Пенсіонер
22 ЄврСолідарність 22 5ТВО №5 2 Торчун Сергій Вікторович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Рідкодубська Загальноосвітня школа I-II ступенів Вчитель
23 ЄврСолідарність 23 5ТВО №5 3 Лапта Ігор Іванович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Товариство з обмеженою відповідальністю ʼОлімпʼ Менеджер з постачання
24 ЄврСолідарність 24 5ТВО №5 4 Сініцина Лариса Вікторівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер Пенсіонер
25 ЄврСолідарність 25 5ТВО №5 5 Лимар Наталія Вікторівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
26 ЄврСолідарність 26 6ТВО №6 1 Цибульнік Світлана Олександрівна Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Шевченківська Загально-освітня школа 1-3 ступенів Вчитель
27 ЄврСолідарність 27 6ТВО №6 2 Романюк Олена Миколаївна Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
28 ЄврСолідарність 28 6ТВО №6 3 Перепадя Віктор Анатолійович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Шевченківський районний суд Харківської області Головний спеціаліст
29 ЄврСолідарність 29 6ТВО №6 4 Зубко Олег Станіславович Професїйно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Автомагістральна компанія ʼАвтомагістральʼ Електрик дільниці
30 ЄврСолідарність 30 6ТВО №6 5 Кравченко Сергій Валерійович Професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер Пенсіонер
31 ЄврСолідарність 31 6ТВО №6 6 Гриценко Геннадій Олександрович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
32 ЄврСолідарність 32 1ТВО №1 3 Гайдарова Вікторія Дмитрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
33 Акцент 1 0перший кандидат 0 Вишняков Сергій Вікторович Вища Безпартійний ПЧ-16 АТ «Укрзалізниця» Заступник начальника залізничного підприємства
34 Акцент 2 4ТВО №4 1 Шестопалов Олександр Михайлович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасоово не працює
35 Акцент 3 5ТВО №5 1 Омельницька Тетяна Валентинівна Вища Член ПП «Акцент» Адвокат Адвокат
36 Акцент 4 2ТВО №2 1 Заїка Андрій Володимирович Вища Безпартійний Купянська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
37 Акцент 5 2ТВО №2 2 Караченцева Христина Романівна Вища безпартійний Куп’янський РЦПО Уповноважена особа з питань закупівель Куп’янського РЦПО
38 Акцент 6 1ТВО №1 3 Донцов Олексій Олександрович Вища безпартійний ТОВ «ТРК Простор» Інженер,
39 Акцент 7 1ТВО №1 1 Дорошенко Микола Миколайович Вища Безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
40 Акцент 8 6ТВО №6 3 Штих Ольга Володимирівна Вища безпартійна ЦНАП Шевченківсь-кого району спеціаліст
41 Акцент 9 2ТВО №2 3 Зимін Володимир Олександрович Вища Безпартійний Куп’янська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
42 Акцент 10 6ТВО №6 6 Купалова Марина Вікторівна Вища безпартійна Старовірівська сільська рада секретар
43 Акцент 11 6ТВО №6 5 Мирошніченко Володимир Віталійович Вища Безпартійний ФОП ФОП
44 Акцент 12 1ТВО №1 4 Семикоз Вікторія Олександрівна Вища Безпартійна Приватний підприємець Приватний підприємець
45 Акцент 13 1ТВО №1 2 Гончаров Михайло Васильович Вища Безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
46 Акцент 14 4ТВО №4 5 Мележик Віктор Степанович Вища безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
47 Акцент 15 4ТВО №4 2 Сіренко Алла Станіславівна незакінчена вища безпартійна Тимчасово безробітна Тимчасово безробітна
48 Акцент 16 3ТВО №3 2 Мироненко Ігор Олексійович Вища безпартійний Приватний підприємець Приватний підприємець
49 Акцент 17 5ТВО №5 5 Новіченко Галина Йосипівна Вища безпартійна Новоосинівська ЗОШ вчитель Новоосинівської ЗОШ
50 Акцент 18 5ТВО №5 4 Моїсєєнко Віталій Васильович Вища безпартійний ФОП ФОП
51 Акцент 19 6ТВО №6 1 Штих Анатолій Іванович Вища безпартійний Державне земельне агенство Начальник держ зем. агенства
52 Акцент 20 6ТВО №6 2 Хацановська Алла Валентинівна Вища безпартійна Укрпочта в Шевченківському районі Начальник відділення
53 Акцент 21 3ТВО №3 4 Гречанник Дмитро Сергійович Вища безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
54 Акцент 22 2ТВО №2 4 Волкова Наталія Сергіївна Вища безпартійна Новоосинівської ЗОШ Робітник Новоосинівської ЗОШ
55 Акцент 23 2ТВО №2 5 Воробйов Віталій Сергійович Вища Член ПП «Акцент» Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
56 Акцент 24 1ТВО №1 5 Харченко Віталіна Сергіївна Вища Без партійний Тимчасово безробітна Тимчасово безробітна
57 Акцент 25 3ТВО №3 1 Кузьмін Михайло Валерійович Вища безпартійний тимчасово не працюю тимчасово не працюю
58 Акцент 26 3ТВО №3 3 Шампатей Оксана Григорівна Вища Безпартійний Тимчасово безробітна Тимчасово безробітна
59 Акцент 27 6ТВО №6 4 Пономарьова Людмила Іванівна Вища безпартійна Старовірівська сільська рада секретар
60 Акцент 28 1ТВО №1 6 Калінін Олексій Вікторович Вища безпартійний тимчасово не працюю тимчасово не працюю
61 Акцент 29 5ТВО №5 2 Самсонов В’ячеслав Володимирович Вища безпартійна АТ «Харківобленерго» Спеціаліст
62 Акцент 30 3ТВО №3 5 Козир Оксана Олександрівна Вища безпартійний Новоосинівської ЗОШ Робітник Новоосинівської ЗОШ
63 Акцент 31 5ТВО №5 3 Сизова Світлана Василівна Вища безпартійна тимчасово не працюю тимчасово не працюю
64 Акцент 32 4ТВО №4 4 - Вибуття: заява про відмову від балотування
65 Акцент 33 5ТВО №5 6 Овчаренко Раїса Василівна Вища Безпартійна тимчасово не працюю тимчасово не працюю
66 Акцент 34 2ТВО №2 6 Демченко Руслана Костянтинівна Вища безпартійна тимчасово не працюю тимчасово не працюю
67 Акцент 35 2ТВО №2 7 Демченко Роман Олександрович Вища безпартійний тимчасово не працюю тимчасово не працюю
68 Акцент 36 4ТВО №4 3 - Вибуття: заява про відмову від балотування
69 ОПЗЖ 1 0перший кандидат 0 Сінько Євген Олександрович Вища Безпартійний Комунальне некомерційне підприємство «Куп’янське територіальне медичне об’єднання» Куп’янської міської ради Харківської області Директор
70 ОПЗЖ 2 2ТВО №2 1 Козуб Андрій Валентинович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Харківської області Заступник міського голови
71 ОПЗЖ 3 6ТВО №6 2 Писаренко Олександр Олексійович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «Юта-Агро» Директор
72 ОПЗЖ 4 2ТВО №2 2 Камериста Вікторія Сергіївна Вища Безпартійна ТОВ «КСК-Переробка» Бухгалтер
73 ОПЗЖ 5 1ТВО №1 1 Власенко Тетяна Миколаївна Вища Безпартійна ТОВ «Еліттрейдінг» Заступник директора
74 ОПЗЖ 6 6ТВО №6 3 Лісіцин  Іван   Володимирович Вища Безпартійний Фермерське господарство «Старовірівка» Голова
75 ОПЗЖ 7 2ТВО №2 3 Гарбузова Олександра Іванівна Вища Безпартійна Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області Начальник управління
76 ОПЗЖ 8 1ТВО №1 2 Маслій Тетяна Василівна Вища Безпартійна Самозайнята особа, адвокат Самозайнята особа, адвокат
77 ОПЗЖ 9 5ТВО №5 1 Хавелов Іван Петрович Вибуття: Відмова від мандата  Загальнассередня  Безпартійний  Фермерське господарства Хавелов І.П.  Голова фермерського господарства
78 ОПЗЖ 10 6ТВО №6 1 Дубнюк Микола Іванович Вища  Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «Безм’ятежне» Директор
79 ОПЗЖ 11 4ТВО №4 3 Коваль Микола Анатолійович Вища Безпартійний Головне управління Держпроспожив служба у Харківській області Головний спеціаліст Великобурлуцького районного відділу
80 ОПЗЖ 12 4ТВО №4 2 Ромаза Геннадій Олексійович Вища Безпартійний Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області Головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1
81 ОПЗЖ 13 3ТВО №3 1 Білоцерківський Віталій Леонідович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
82 ОПЗЖ 14 5ТВО №5 3 - Вибуття: заява про відмову від балотування
83 ОПЗЖ 15 6ТВО №6 5 Рябоконь Світлана Іванівна Вища Безпартійна МПП «Агротехсервіс» заступник директора
84 ОПЗЖ 16 4ТВО №4 6 Українець Олександр Вікторович Вища Безпартійний ТОВ Приколотнянський ОЕЗ Головний механік
85 ОПЗЖ 17 5ТВО №5 2 Перепелиця Олександр Васильович Вища Безпартійний Колодязненська сільська рада Сільський голова
86 ОПЗЖ 18 3ТВО №3 2 Вялик Владислав Олександрович Вища Безпартійний Територіальне управління державної судової адміністрації України в Харківській області Начальник відділу з питань управління об’єктами державного майна
87 ОПЗЖ 19 2ТВО №2 6 Дрогіна Людмила Іванівна Вища Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
88 ОПЗЖ 20 1ТВО №1 6 Верхотурова Інна Федорівна Вища Безпартійна Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Головний спеціаліст
89 ОПЗЖ 21 2ТВО №2 4 Симонян Артем Гегамович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
90 ОПЗЖ 22 4ТВО №4 4 Демченко Тетяна Михайлівна Вища Безпартійна Шипуватська сільська рада Секретар
91 ОПЗЖ 23 5ТВО №5 5 Пєстова Наталія Анатоліївна Вибуття: Відмова від мандата Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
92 ОПЗЖ 24 4ТВО №4 1 Величко Олександр Петрович Вибуття: Відмова від мандата Вища Безпартійний Великобурлуцька ЦРЛ Лікар
93 ОПЗЖ 25 6ТВО №6 6 Азаров Олександр Володимирович Вища Безпартійний Фермерське господарство «Михайлівське» Голова
94 ОПЗЖ 26 6ТВО №6 4 Леонова Юлія Олександрівна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю «Золотой вєк» Директор
95 ОПЗЖ 27 2ТВО №2 5 Копійка Сергій Володимирович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
96 ОПЗЖ 28 1ТВО №1 3 Нерсесов Роман Михайлович Вища Безпартійний ТОВ КК «КомЕнерго-Купʼянськ» Директор
97 ОПЗЖ 29 5ТВО №5 4 Шахов Олександр Георгійович Вища Безпартійний Тавільжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Учитель
98 ОПЗЖ 30 3ТВО №3 5 Кряж Олена Миколаївна Загальна середня Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа- підприємець
99 ОПЗЖ 31 5ТВО №5 6 Петров Володимир Федорович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
100 ОПЗЖ 32 3ТВО №3 4 Загоруйко Антоніна Леонідівна Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
101 ОПЗЖ 33 3ТВО №3 3 Грабницький Володимир Олександрович Вища Безпартійний ФГ «Горизонт» Заступник директора
102 ОПЗЖ 34 4ТВО №4 5 Малик Тетяна Константинівна Вища Безпартійна ФОП Не луп Л.Д Керуюча справами
103 ОПЗЖ 35 1ТВО №1 4 Павлюк Віталій Степанович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
104 ОПЗЖ 36 1ТВО №1 5 Курило Максим Ігоревич Вища Безпартійний Петропавлівська сільська рада Куп’янського району Харківської області Юрисконсульт, адвокат
105 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Ківшар Геннадій Володимирович Вища позапартійний Куп’янська районна рада Харківської області Голова
106 Блок Кернеса 2 1ТВО №1 1 Лиска Олександр Іванович Вища позапартійний Приватне підприємство «Нове містечко» Директор
107 Блок Кернеса 3 1ТВО №1 2 Сажко Петро Дмитрович Професійно-технічна позапартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
108 Блок Кернеса 4 1ТВО №1 5 Хлопоніна Анна Іванівна Вища позапартійна Кредитна спілка «Карат» Голова правління
109 Блок Кернеса 5 1ТВО №1 4 Шапка Валентина Василівна Вища позапартійна КНП «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Старша медична сестра
110 Блок Кернеса 6 1ТВО №1 3 Артюшенко Володимир Федорович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
111 Блок Кернеса 7 1ТВО №1 6 Ляшенко Володимир Федорович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
112 Блок Кернеса 8 1ТВО №1 7 Нікіша Галина Володимирівна Вища позапартійна Комунальна підприємство «Куп’янське БТІ» Бухгалтер
113 Блок Кернеса 9 1ТВО №1 8 Жуков Олег Сергійович Вища позапартійний Акціонерне товариство «Укргазвидобування» Майстер автозаправних станцій
114 Блок Кернеса 10 1ТВО №1 9 Колесник Вікторія Володимирівна Вища позапартійна Куп’янська районна дитячо-юнацька спортивна школа Бухгалтер
115 Блок Кернеса 11 2ТВО №2 1 Юріхов Валерій Вікторович Вища позапартійний ПрАТ «ЗЗБК-11» Генеральний директор
116 Блок Кернеса 12 2ТВО №2 2 Обмочий Микола Миколайович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
117 Блок Кернеса 13 2ТВО №2 3 Капленко Ігор Станіславович Вища позапартійний Відокремлений підрозділ КМЛ Комунального некомерційного підприємства «Куп’янське територіальне медичне об’єднання» В/о завідувача
118 Блок Кернеса 14 2ТВО №2 4 Ророка Наталія Володимирівна Вища позапартійна ВАТ «Укрнафта» Майстер автозаправних станцій
119 Блок Кернеса 15 2ТВО №2 5 Баличева Олена Анатоліївна Вища позапартійна Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Начальник відділу економічного розвитку та проектної діяльності
120 Блок Кернеса 16 2ТВО №2 6 Калмиков Валерій Ігнатович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
121 Блок Кернеса 17 2ТВО №2 7 Призенко Ольга Юріївна Вища позапартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
122 Блок Кернеса 18 2ТВО №2 8 Ляшенко Віктор Павлович Вища позапартійний КНП «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Головний лікар
123 Блок Кернеса 19 2ТВО №2 9 Москаленко Олена Іванівна Загальна середня позапартійна Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
124 Блок Кернеса 20 3ТВО №3 1 Ральченко Микола Сергійович Вища позапартійна Куп’янська філія ДЕП начальник
125 Блок Кернеса 21 3ТВО №3 2 Хлопоніна Тетяна Петрівна Вища позапартійна пенсіонер пенсіонер
126 Блок Кернеса 22 3ТВО №3 3 Кучеренко Любов Дмитрівна Вища позапартійна пенсіонер пенсіонер
127 Блок Кернеса 23 3ТВО №3 4 Ковальов Віталій Сергійович Професійно-технічна позапартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
128 Блок Кернеса 24 3ТВО №3 5 Чебанний Сергій Іванович Вища позапартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
129 Блок Кернеса 25 3ТВО №3 6 Шепілова Тетяна Петрівна Вища позапартійний Куп’янська ЦРБ відділу культури та туризму Куп’янської РДА директор
130 Блок Кернеса 26 3ТВО №3 7 Томаєв Роман Тимурович Вища позапартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
131 Блок Кернеса 27 4ТВО №4 3 Коваленко Олена Миколаївна Професійно-технічна позапартійна АТ «Харківгаз» Майстер відділу інспектування
132 Блок Кернеса 28 4ТВО №4 6 Арестова Альона Олександрівна Вибуття: Відмова від мандата Вища позапартійна Великобурлуцька селищна рада Провідний спеціаліст з військового обліку
133 Блок Кернеса 29 4ТВО №4 2 Денисенко Валерій Олександрович Вища позапартійний Територіальний центр соціального обслуговування Директор
134 Блок Кернеса 30 4ТВО №4 4 Ільїнський Володимир Олексійович Загальна середня позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
135 Блок Кернеса 31 4ТВО №4 5 Дикарєва Тетяна Олександрівна Вища позапартійна КНП Великобурлуцький центр ПМСД Головний бухгалтер
136 Блок Кернеса 32 4ТВО №4 1 Ніколенко Олександр Васильович Загальна середня позапартійний Фізична особа - підприємець Фізична особа - підприємець
137 Блок Кернеса 33 5ТВО №5 1 Третяков Леонід Петрович Вибуття: Відмова від мандата Вища позапартійний КП «Дворічанське БТІ» директор
138 Блок Кернеса 34 5ТВО №5 2 Харченко Геннадій Борисович Вища позапартійний Дворічанська теплова дільниця «Дівайс» начальник
139 Блок Кернеса 35 5ТВО №5 4 Шнуренко Олена Миколаївна Загальнасередня позапартійна Новоєгорівський сільський будинок культури директор
140 Блок Кернеса 36 5ТВО №5 3 Острянін Петро Миколайович Вища позапартійний пенсіонер пенсіонер
141 Блок Кернеса 37 5ТВО №5 5 Ковшарь Аліна Миколаївна Вища позапартійна ДП «Куп`янський лісгосп» бухгалтер
142 Блок Кернеса 38 6ТВО №6 1 Лахно Віталій Володимирович Вища позапартійний Комунальна установа «Шевченківський дитячий будинок-інтернат Директор
143 Блок Кернеса 39 6ТВО №6 2 Шмігельська Тетяна Вікторівна Вища позапартійна Шевченківський ліцей Шевченківської районної ради Директор
144 Блок Кернеса 40 6ТВО №6 3 Пушкарьов Валерій Віталійович Вища позапартійний Шевченківський учбово-спортивний технічний центр Директор
145 Блок Кернеса 41 6ТВО №6 4 - Вибуття: заява про відмову від балотування
146 Блок Кернеса 42 6ТВО №6 5 Барибін Сергій Станіславович Вища позапартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «ГІС Полімер» Різальник-матеріалів
147 Блок Світличної 1 0перший кандидат 0 Капленко Олександр Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
148 Блок Світличної 2 4ТВО №4 1 Коваленко Ігор Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
149 Блок Світличної 3 1ТВО №1 2 Зубова Яна Вікторівна Вибуття: Відмова від мандата Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
150 Блок Світличної 4 3ТВО №3 2 Тарасова Наталя Володимирівна Вища Безпартійна ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБАЛ ІНВЕСТ СІСТЕМ» Змінний інженер
151 Блок Світличної 5 1ТВО №1 6 Баулін Олександр Валерійович Середня спеціальна Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
152 Блок Світличної 6 3ТВО №3 1 Кучугура Віталій Олександрович Вища Безпартійний ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПОЛІМЕР” Інженер
153 Блок Світличної 7 6ТВО №6 1 Плутцов Микола Іванович Вибуття: Відмова від мандата Професійно-технічна Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа - підприємець
154 Блок Світличної 8 6ТВО №6 3 Гончарова Тетяна Олександрівна Вища Безпартійна КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» Директор
155 Блок Світличної 9 4ТВО №4 4 Петухова Ірина Іванівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ʼВЕЛИКОБУРЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИʼ Вчитель
156 Блок Світличної 10 4ТВО №4 5 Оганісян Карен Хачикович Вибуття: Відмова від мандата Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОЛОС ШИПУВАТОГО» Директор
157 Блок Світличної 11 1ТВО №1 4 Павлюкова Катерина Олександрівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
158 Блок Світличної 12 1ТВО №1 1 Приймак Віталій Петрович Вища Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
159 Блок Світличної 13 2ТВО №2 1 Ганус Сергій Петрович Вища Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
160 Блок Світличної 14 5ТВО №5 1 Довгопола Лариса Юріївна Вища Безпартійна КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДВОРІЧАНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Лікар-невропатолог
161 Блок Світличної 15 5ТВО №5 2 Бєлко Тетяна Володимирівна Вища Безпартійна ДВОРІЧАНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №1 «КОЛОСОК» ДВОРІЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Завідувач
162 Блок Світличної 16 1ТВО №1 3 Грігоров Олег Анатолійович Вища Безпартійна ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
163 Блок Світличної 17 1ТВО №1 5 Борщ Вікторія Олександрівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «КУП’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КУП’ЯНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» Головна медична сестра
164 Блок Світличної 18 3ТВО №3 3 Казаков Сергій Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮТРІ» Начальник транспортного відділу
165 Блок Світличної 19 5ТВО №5 3 Підлужна Олена Миколаївна Вища Безпартійна ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИРОБНИЧА ФІРМА «АГРОТОН» Бухгалтер
166 Блок Світличної 20 4ТВО №4 2 Півньова Тетяна Михайлівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ПЕНСІОНЕР Пенсіонер
167 Блок Світличної 21 2ТВО №2 2 Спічкін Андрій Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРК ПРОСТОР» Директор
168 Блок Світличної 22 2ТВО №2 4 Єпішкіна Наталія Володимирівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКО-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» Спеціаліст відділу кадрів
169 Блок Світличної 23 3ТВО №3 6 Шаповалов Олександр Володимирович Вища Безпартійний ПІЩАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КУП’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Вчитель
170 Блок Світличної 24 5ТВО №5 5 Овчаренко Роман Федорович Вища Безпартійний МЕЧНИКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД) ДВОРІЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Вчитель
171 Блок Світличної 25 6ТВО №6 2 Шелюг Надія Іванівна Вибуття: Відмова від мандата Вища Безпартійна РЕДАКЦІЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ Редактор
172 Блок Світличної 26 2ТВО №2 3 Антіпін Євген Ігорович Середня спеціальна Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»  ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ «КУПʼЯНСЬК-ВУЗЛОВА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» Бригадир
173 Блок Світличної 27 6ТВО №6 6 Лабуз Ольга Миколаївна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа - підприємець
174 Блок Світличної 28 2ТВО №2 5 Кузнецова Світлана Вікторівна Середня Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ЖИТЛОВО БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ -1 «ЛИТИЙЩИК» Голова правління
175 Блок Світличної 29 3ТВО №3 4 Самойлов Олександр Олександрович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АДАМА УКРАЇНА» Керівник регіону Харків-Луганськ
176 Блок Світличної 30 2ТВО №2 6 Рябуш Олег Анатолійович Середня спеціальна Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
177 Блок Світличної 31 3ТВО №3 5 Давидова Неля Сергіївна Середня спеціальна Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПІЩАНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Медична сестра
178 Блок Світличної 32 6ТВО №6 5 Костюк Юрій Валентинович Вища Безпартійний ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» Начальник
179 Блок Світличної 33 4ТВО №4 3 Маляр Андрій Олександрович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ГНИЛИЧАНСЬКА НИВА» Заступник директора
180 Блок Світличної 34 4ТВО №4 6 Герасімова Лілія Іванівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Головний спеціаліст
181 Блок Світличної 35 6ТВО №6 4 Перепадя Світлана Михайлівна Вища Безпартійна КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼШЕВЧЕНКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯʼ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Директор
182 Блок Світличної 36 4ТВО №4 7 Зозуля Андрій Вікторович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРІКА-М» Заступник директора
183 Блок Світличної 37 4ТВО №4 8 Посохова Наталя Іванівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ «НАДІЯ» Директор
184 Блок Світличної 38 4ТВО №4 10 Ракша Володимир Леонідович Професійно-технічна Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИКОЛОТНЯНСЬКИЙ ОЛІЙНО-ЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» Машиніст видувних машин
185 Блок Світличної 39 4ТВО №4 9 Лапіна Юлія Олександрівна Професійно-технічна Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИКОЛОТНЯНСЬКИЙ ОЛІЙНО-ЄКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» Комірник
186 Блок Світличної 40 4ТВО №4 11 Чмутова Світлана Володимирівна Професійно-технічна Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛІКОВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА Бухгалтер
187 Блок Світличної 41 5ТВО №5 4 Прядка Віктор Михайлович Вища Безпартійний ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МЕЧНІКОВО» Головний енергетик
188 Слуга народу 1 0перший кандидат 0 Радченко Олександр Олександрович Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство «Куп’янський молочно-консервний комбінат» Генеральний директор
189 Слуга народу 2 1ТВО №1 1 Буряк Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Спортивний клуб «Норвен» Спортивний директор
190 Слуга народу 3 1ТВО №1 2 Хорошко Леонід Миколайович Вища Безпартійний Фермерське господарство ʼХорошко Л.Мʼ директор
191 Слуга народу 4 3ТВО №3 4 Канцедал Ганна Вікторівна Вища Безпартійна Глушківська загальноосвітня школа I-III ступенів Куп’янської районної ради Харківської області директор
192 Слуга народу 5 2ТВО №2 9 Петрова Олена Юріївна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКупʼянський центр первинної медичної допомогиʼ Купʼянської міської ради Харківської області провідний юрисконсульт
193 Слуга народу 6 1ТВО №1 4 Яценко Вячеслав Вікторович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
194 Слуга народу 7 2ТВО №2 2 Занік Володимир Васильович Вища Безпартійний експлуатаційне вагоне депо Куп’янськ регіональної філії « Південна залізниця» АТ Укрзалізниця начальник
195 Слуга народу 8 2ТВО №2 1 Сіроштан Ігор Григорович Вища Безпартійний Футбольний клуб «Мрія Norven» директор
196 Слуга народу 9 1ТВО №1 3 Бондаренко Надія Василівна Вища Безпартійна пенсіонер пенсіонер
197 Слуга народу 10 2ТВО №2 4 Колеснікова Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна Підприємство Харківської обласної споживчої спілки ʼКупʼянський-Вузловський ринокʼ директор
198 Слуга народу 11 2ТВО №2 6 Чернов Валерій Юрійович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ помічник машиніста електровоза
199 Слуга народу 12 2ТВО №2 3 Дмитренко Олександр Дмитрович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ «Куп’янська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ АТ Укрзалізниця начальник
200 Слуга народу 13 2ТВО №2 8 Денисенко Олександр Борисович Вища Безпартійний Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради Харківської області вчитель
201 Слуга народу 14 1ТВО №1 6 Грітчина Лариса Кузьмівна Вища Безпартійна Підприємство Харківської облспоживспілки «Куп’янський центральний ринок» директор
202 Слуга народу 15 2ТВО №2 5 Василець Тетяна Федорівна Вища Безпартійна Пристінська сільська рада Купʼянського району Харківської області секретар
203 Слуга народу 16 3ТВО №3 1 Садовський Володимир Миколайович Вища Безпартійний Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ʼМРІЯʼ головний інженер
204 Слуга народу 17 3ТВО №3 2 Жадановський Сергій Миколайович Вища Безпартійний Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області директор
205 Слуга народу 18 3ТВО №3 7 Косенко Микола Васильович Вища Безпартійний Петропавлівська сільська рада Купʼянського району Харківської області виконуючий обов’язки старости
206 Слуга народу 19 1ТВО №1 5 Толмачова Наталія Сергіївна Вища Безпартійна Фермерське господарство «МОЯ НИВА» голова
207 Слуга народу 20 2ТВО №2 7 Потапова Ірина Петрівна Вища Безпартійна Приватне акціонерне товариство «Куп’янський молочноконсервний комбінат» Головний бухгалтер
208 Слуга народу 21 3ТВО №3 5 Ревков Сергій Олександрович Вища Безпартійний Фермерське господарство Коньшина В.Д обліковець
209 Слуга народу 22 1ТВО №1 9 Макеєнко Сергій Віталійович Вища Безпартійний тимчасово не працює тимчасово не працює
210 Слуга народу 23 1ТВО №1 7 Підлужний Андрій Вікторович Вища Безпартійний Акціонерне товариство «Комерційний банк «ПриватБанк» Провідний спеціаліст з економічної безпеки
211 Слуга народу 24 3ТВО №3 3 Бескоровайна Світлана Миколаївна Вища Безпартійна Амбулаторія загальної практики сімейної медицини село Гусинка завідувач
212 Слуга народу 25 6ТВО №6 1 Семененко Тетяна Вікторівна Вища Безпартійна Шевченківський професійний аграрний ліцей технік
213 Слуга народу 26 1ТВО №1 8 Томко Анастасія Іванівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області головний спеціаліст з питань правової роботи, запобігання і виявлення корупції
214 Слуга народу 27 6ТВО №6 2 Саричев Вадим Олександрович Вища Безпартійний Приватне сільськогосподарське підприємство «Первомайське» фінансовий директор
215 Слуга народу 28 6ТВО №6 3 Вирвихвост Віталій Валерійович Вища Безпартійний Шевченківський професійний аграрний ліцей директор
216 Слуга народу 29 4ТВО №4 1 Фірсов Ігор Васильович Вища Безпартійний Великобурлуцька районна державна адміністрація Харківської області начальник відділу освіти
217 Слуга народу 30 3ТВО №3 6 Чернова Сніжана Петрівна Вища Безпартійна Куп’янська районна державна адміністрація Голова
218 Слуга народу 31 5ТВО №5 3 Кобилєв Андрій Іванович Вища Безпартійний Національний природний парк «Дворічанський» тимчасово виконуючий обов’язки директора
219 Слуга народу 32 5ТВО №5 4 Мараховська Олеся Анатоліївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Завідувач загального сектору апарату
220 Слуга народу 33 5ТВО №5 1 Нейман Світлана Володимирівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація керівник апарату
221 Слуга народу 34 5ТВО №5 2 Тамарян Мікаєл Григорович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «Східагроконтракт», Приватне підприємство «Мечніково», Товариство з обмеженою відповідальністю «Агроліга», директор
222 Слуга народу 35 5ТВО №5 5 Бологова Тетяна Миколаївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг
223 Слуга народу 36 4ТВО №4 4 Здор Олена Олександрівна Вища Безпартійна товариство з обмеженою відповідальністю «Зоря» бухгалтер
224 Слуга народу 37 4ТВО №4 2 Шестопалов Сергій Михайлович Середня-технічна Безпартійний фізична особа -підприємець фізична особа - підприємець
225 Слуга народу 38 4ТВО №4 3 Васильєва Юлія Алімівна Вища Безпартійна Великобурлуцька районна державна адмінстрація Харківської області керівник апарату
226 Слуга народу 39 6ТВО №6 4 Дроздова Наталія Вікторівна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю «Творче агентство «Краєвид» бухгалтер
227 Слуга народу 40 4ТВО №4 5 - Вибуття: заява про відмову від балотування
228 Слуга народу 41 6ТВО №6 5 Золотько Мар’ям Сергіївна Вища Безпартійна Відділ ведення державного реєстру виборців апарату Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області головний спеціаліст
229 Слуга народу 42 4ТВО №4 6 Новиков Євгеній Васильович Вища Безпартійний Комунальний заклад «Вільхуватський ліцей Великобурлуцької районної ради Харківської області» директор
230 Батьківщина 1 0перший кандидат 0 Бібік Олександр Вікторович Вища ВО «Батьківщина» ПП «Купʼянська сільгосп техніка» Директор
231 Батьківщина 2 3ТВО №3 1 Ганжа Олена Василівна Вища ВО «Батьківщина» Курилівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Директор
232 Батьківщина 3 6ТВО №6 1 Венедіктова Ірина Миколаївна Вища Позапартійна Шевченківська районна рада Начальник відділу з організаційної роботи та юридичного забезпечення
233 Батьківщина 4 2ТВО №2 1 Глушко Володимир Леонтійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Громадянин-підпрємець Самозайнята особа
234 Батьківщина 5 5ТВО №5 1 Сердюк Петро Іванович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
235 Батьківщина 6 3ТВО №3 5 Жуков Олексій Юрійович Вища безпартійний Купʼянський селікатний комбінат-переробка Головний інженер
236 Батьківщина 7 4ТВО №4 1 Зоренко Руслан Валерійович Вища Позапартійний Відділ освіти Великобурлуцької РДА Головний спеціаліст
237 Батьківщина 8 1ТВО №1 1 Книш Людмила Володимирівна Професійно-технічна Безпартійна Перший громадський квартальний комітет Голова
238 Батьківщина 9 3ТВО №3 4 Кануннікова Юлія Михайлівна Вища безпартійна ТОВ «Адеона» Бухгалтер
239 Батьківщина 10 1ТВО №1 3 Шапка Дмитро Ігорович Середня Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
240 Батьківщина 11 3ТВО №3 3 Китнюх Євген Іванович Базова вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
241 Батьківщина 12 4ТВО №4 2 Бахмет Сергій Леонідович Вища Позапартійний Катеринівська сільська рада Катеринівський сільський голова
242 Батьківщина 13 5ТВО №5 2 Рибалка Олександр Іванович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
243 Батьківщина 14 3ТВО №3 7 Заїка Надія Григорівна Вища Безпартійна Купʼянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Куп’янської міської ради Харківської області Вчитель історії
244 Батьківщина 15 1ТВО №1 4 Ремез Наталія Вікторівна Вища Безпартійна Куп’янський  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Орлятко» комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області Музичний керівник, викладач англійської мови
245 Батьківщина 16 1ТВО №1 2 Деркач Сергій Олександрович Вища ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Бульдозерист
246 Батьківщина 17 1ТВО №1 5 Татаренко Олександр Олександрович Середньо-спеціальна ВО «Батьківщина» Громадянин-підприємець Самозайнята особа
247 Батьківщина 18 5ТВО №5 3 Василець Валентина Анатоліївна Вища ВО «Батьківщина» Пенсіонер Пенсіонер
248 Батьківщина 19 2ТВО №2 3 Дьяченко Едуард Сергійович Вища Безпартійний ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АМЕТРІН ФК» Водій
249 Батьківщина 20 2ТВО №2 4 Белей Ольга Вікторівна Професійно-технічна Безпартійна Виробничий підрозділ Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ регіональної філії Південна залізниця Акціонерне Товариство «Укрзалізниця» Оператор
250 Батьківщина 21 2ТВО №2 2 Деркач Віталій Сергійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Охоронець
251 Батьківщина 22 3ТВО №3 6 Ляшенко Павло Володимирович Вища безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
252 Батьківщина 23 6ТВО №6 4 Карпенко Володимир Леонідович Вища ВО «Батьківщина» Семенівська сільська рада» Сільський голова
253 Батьківщина 24 5ТВО №5 5 Таран Оксана Олександрівна Неповна вища ВО «Батьківщина» Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Завгосп
254 Батьківщина 25 6ТВО №6 3 Мороз Олена Василівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
255 Батьківщина 26 3ТВО №3 2 Книш Ігор Миколайович Базова вища ВО «Батьківщина» Станція швидкої допомоги м.Куп’янська Водій
256 Батьківщина 27 5ТВО №5 4 Федосєєв Андрій Вікторович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
257 Батьківщина 28 6ТВО №6 7 Рясна Анна Романівна Вища Безпартійна Шевченківський професійний аграрний ліцей Викладач
258 Батьківщина 29 3ТВО №3 8 Осика Валерій Миколайович Загальна середня Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
259 Батьківщина 30 4ТВО №4 5 Посохова Інна Іванівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
260 Батьківщина 31 6ТВО №6 2 Шокіров Руслан Вахітжонович Вища ВО «Батьківщина» Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості Директор
261 Батьківщина 32 6ТВО №6 5 Мітраков Артем Сергійович Вища Безпартійна ЦНАП Шевченківської РДА Начальник-адміністратор
262 Батьківщина 33 4ТВО №4 4 Кісіль Майя Іванівна Базова вища Безпартійна Головне управління статистики Фахівець з інтерв’ювання
263 Батьківщина 34 6ТВО №6 6 Слюнкін Валентин Вікторович Вища Безпартійна Шевченківський районний сектор філії Державної установи ʼЦентр пробації в Харківській областіʼ Провідний інспектор
264 Батьківщина 35 4ТВО №4 3 Гонтар Лариса Вікторівна Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
265 Батьківщина 36 2ТВО №2 5 Шаповал Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна ФОП Москаленко Бармен
266 Батьківщина 37 6ТВО №6 8 Клінкуш Сергій Іванович Вища ВО «Батьківщина» Приватне підприємство «Меркурій 09» Директор
267 За майбутнє 1 0перший кандидат 0 Бондаренко Олександр Іванович Вища Безпартійний Куп’янський високовольтний район електричних мереж АТ Харківобленерго Начальник
268 За майбутнє 2 1ТВО №1 1 Шишов Віктор Миколайович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
269 За майбутнє 3 1ТВО №1 2 Шкарлетов Артур Олегович Середня Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
270 За майбутнє 4 2ТВО №2 3 Лапинська-Бакаєва Ольга Анатоліївна Вища Безпартійна КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня”. Завідуюча фізіотерапевтичним відділенням
271 За майбутнє 5 1ТВО №1 4 Водолажська Катерина Володимирівна Середньо-спеціальна Безпартійна Міський парк культури та відпочинку Куп’янської міської ради Харківської області художник
272 За майбутнє 6 2ТВО №2 1 Довгополов Олександр Дмитрович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп’янська дистанція колії ПЧ-16 Монтер колії IV розряду
273 За майбутнє 7 1ТВО №1 8 Білоцерковський Олег Валерійович Вища Безпартійна Комунальне підприємство “Еко-сервіс” Начальник абонентської дільниці
274 За майбутнє 8 1ТВО №1 9 Данильченко Наталя Вікторівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
275 За майбутнє 9 3ТВО №3 5 - Вибуття: заява про відмову від балотування
276 За майбутнє 10 3ТВО №3 2 Кравченко Анатолій Миколайович середньо-спеціальна Безпартійний КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня” Масажист
277 За майбутнє 11 1ТВО №1 6 Пільтенко Тетяна Євгенівна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
278 За майбутнє 12 3ТВО №3 6 Підгайко Олег Іванович Вища Безпартійний Сеньківська ЗОШ- І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області Директор
279 За майбутнє 13 1ТВО №1 5 Бринцов Ігор Сергійович Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
280 За майбутнє 14 1ТВО №1 3 Дорогова Ірина Юріївна Вища Безпартійна Відділ культури та туризму управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Харківської області Головний спеціаліст
281 За майбутнє 15 3ТВО №3 1 Богданов Михайло Всеволодович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
282 За майбутнє 16 2ТВО №2 6 Сизонова Вікторія Миколаївна Вища Член політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня” Біолог клініко-діагностичної лабораторії
283 За майбутнє 17 2ТВО №2 5 Сотніков Костянтин Петрович Вища Безпартійний КНП “Куп’янський центр первинної медичної допомоги” сімейний лікар
284 За майбутнє 18 1ТВО №1 7 Садовський Юрій Григорович Середньо-технічна Безпартійна ЗАО “ Куп’янський МКК” Диспетчер
285 За майбутнє 19 3ТВО №3 4 Забайрачний Григорій Олександрович Середньо-спеціальна Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
286 За майбутнє 20 3ТВО №3 3 Мацюк Юлія Олексіївна Вища Безпартійний Комунальне підприємство БТІ Техник-інвентарізатор
287 За майбутнє 21 1ТВО №1 10 Бардас Денис Вікторович Середньо-спеціальна Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Бринцов Водій
288 За майбутнє 22 2ТВО №2 4 Краснова Наталя Олександрівна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
289 За майбутнє 23 2ТВО №2 8 Доценко Людмила Олександрівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
290 За майбутнє 24 2ТВО №2 9 Овчаренко Дмитро Володимирович Вища Безпартійний Виробничий підрозділ Харківська дирекція залізничних перевезень регіональна філія південна залізниця АТ “Українська залізниця” Складач поїздів
291 За майбутнє 25 2ТВО №2 7 Іванов Олександр Іванович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
292 За майбутнє 26 3ТВО №3 7 Крупенко Таїса Василівна Вища Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
293 За майбутнє 27 2ТВО №2 2 Кобзар Олександр Іванович Вища Безпартійний ПАТ “Укрзалізниця” Майстер мостовий
294 За майбутнє 28 5ТВО №5 1 Жиліна Ірина Сергіївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
295 За майбутнє 29 5ТВО №5 2 Приходін Володимир Васильович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
296 За майбутнє 30 5ТВО №5 3 Ареф’єв Олександр Миколайович Середня технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
297 За майбутнє 31 5ТВО №5 4 Дорошенко Віктор Іванович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
298 За майбутнє 32 5ТВО №5 5 Смігунова Катерина Субхонівна Вища Безпартійна Миколаївська початкова школа Дворічанської районної ради Харківської області вчитель
299 За майбутнє 33 6ТВО №6 3 Куліш Віктор Миколайович Вища Безпартійний КНП ʼШевченківська ЦРЛʼ Лікар-хірург
300 За майбутнє 34 4ТВО №4 2 Пільгуй Євгеній Васильович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
301 За майбутнє 35 4ТВО №4 3 Рябенко Тетяна Вікторівна Вища Безпартійна Великобурлуцька селищна рада Головний спеціалісст з питань захисту прав дітей
302 За майбутнє 36 4ТВО №4 4 Фулов Кузьма Валер`янович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю « Колос» Юрист
303 За майбутнє 37 4ТВО №4 5 Кузніченко Сергій Олександрович Вища Безпартійний Великобурлуцька селищна рада Головний спеціаліст з питань інвестиційної діяльності
304 За майбутнє 38 6ТВО №6 1 Герасименко Євгеній Миколайович Вища Безпартійний КП «Аква» Шевченківської селищної ради начальник теплової дільниці
305 За майбутнє 39 6ТВО №6 2 Місюра Євгенія Миколаївна Середня Безпартійна Старовірівський НВК помічник вихователя
306 За майбутнє 40 6ТВО №6 4 Єфіменко Олександра Іванівна вища Безпартійна Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Червоний партизан» Головний бухгалтер
307 За майбутнє 41 4ТВО №4 1 Костенко Галина Іванівна Вища Безпартійна Великобурлуцька селищна рада Завідувач відділу соціальної допомоги вдома
308 За майбутнє 42 6ТВО №6 5 Канунніков Юрій Леонтійович Вища Безпартійний Фізична-особа підприємець Канунніков Ю.Л. Фізична-особа підприємець Канунніков Ю.Л.
Куп'янська районна територіальна виборча комісія >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest