Довідник виборчих округів | Вибори депутатів Купянської районної ради
НазваНазва територіального виборчого округу
Межі ТВОПерелік сіл, селищ, вулиць, провулків, які входять в межі територіального виборчого округу
ДільниціПерелік виборчих дільниць, які входять в межі територіального виборчого округу
Виборців на 01.09.2020Кількість виборців в територіальному виборчому окрузі станом на 1 вересня 2020 року
11 ТВО №1 місто Куп’янськ
630965: м.Куп’янськ – в’їзд Мічуріна, вул.Кавказ, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Петра Іванова, вул.Сватівська: 2; вул.Студентська: 1–6; вул.Тітова, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Центральна, пров.Безмятежний, пров.Духовний, пров.Кооперативний, пров.Мечникова, пров.Набережний, пров.Середній, пров.Сквозний, пров.Тупий, просп.Конституції: 6–20, 42; Залізнична Казарма 152 км, спуск Мічуріна (1954 виборців),
630966: м.Куп’янськ – вул.Пушкінська: 2, 6; вул.Спортивна, вул.1 Травня: 30; пров.Спортивний, просп.Конституції: 27–37, 47–63, 65, 67, 71–71А, 73; (2044 виборців),
630967: м.Куп’янськ – в’їзд 1 Травня, вул.Гоголя, вул.Давидова-Лучицького: 2, 4–8А, 10–10А, 14, 16, 18–18Б; вул.Короленка, вул.Лікарняна, вул.Льва Толстого, вул.Північна, вул.Пушкінська: 3–5, 7–63, б/н; вул.Сидоренка, вул.Українська, вул.1 Травня: 14, 16–20, 26А, 32–32А, 35–35А, 37–37Б, 39, 43, 45; пров.Бугорний, пров.Вузенький, пров.Геологічний, пров.Гоголя, пров.Зелений, пров.Піщаний, пров.Прогонний, пров.Селянський, пров.Сидоренка (1425 виборців),
630968: м.Куп’янськ – пл.Стадіонна (1642 виборців),
630970: м.Куп’янськ – в’їзд Ювілейний, вул.Аграрна, вул.Давидова-Лучицького: 1А–1Е, 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–128А; вул.Дьомкіна, вул.Молодіжна, вул.Олексіївська, вул.Ювілейна, вул.1 Травня: 34, 36, 38–38А, 40–42, 44, 46–60; пров.Давидова-Лучицького, пров.Молодіжний, пров.Олексіївський, пров.Технічний, просп.Конституції: 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–104; (2216 виборців),
630971: м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Довгалівська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова, МПС, вул.Слобожанська, вул.Смородьківська, вул.Сонячна, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Козацький, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Соболівський, пров.Широкий, пров.Яровий, Залізнична Казарма 820 км (1411 виборців),
630972: м.Куп’янськ – в’їзд Ватутіна, в’їзд Загреблянський, вул.Валентини Терешкової, вул.Ватутіна, вул.Висока, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Данилевського, вул.Добролюбова, вул.Загреблянська, вул.Квіткова, вул.Квітуча, вул.Лермонтова, вул.Лісна Поляна, вул.Олега Кошевого, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Пряма, вул.Ровенська, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Троянд, вул.Харківська: 1–100, 102–161; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Вигонний, пров.Заводський, пров.Загреблянський, пров.Зоряний, пров.Квітковий, пров.Квітучий, пров.Маяковського, пров.Мирний, пров.Міцкевича, пров.Ранковий, пров.Трояндовий, пров.Харківський, 1-й в’їзд Квітучий, 2-й в’їзд Квітучий (2030 виборців),
630973: м.Куп’янськ – вул.Крута: 5, 12; вул.Харківська: 101; мікрорайон Ювілейний (2164 виборців),
630974: м.Куп’янськ – в’їзд Затишний, в’їзд Слобідський, в’їзд Студентський, вул.Ананьїна: 1–44, 46, 48, 50–52, 54; вул.Григорія Сковороди: 1–49, 51, 53; вул.Затишна, вул.Захисників Вітчизни, вул.Крута: 1–4, 5 (Приватний)–11, 12 (Приватний)–32А; вул.Кузнечна, вул.Лісна: 1–23, 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Студентська: 7–41, 45; пров.Ахтирський: 1, 3, 5, 7, 9А, 11; пров.Затишний, пров.Кривий, пров.Оскільний, пров.Польовий (943 виборців),
630975: м.Куп’янськ – в’їзд Левадний, в’їзд Овражний, вул.Ананьїна: 45, 47А, 49, 53–53А, 55–114; вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Григорія Сковороди: 50, 52, 54–83; вул.Дмитріївська, вул.Зодчих, вул.Зої Космодем’янської, вул.Каштанова, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна: 24, 26–26А, 30, 32, 34, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46–46А, 48–48А, 50, 52, 54–133; вул.Олександра Невського, вул.Райдужна, вул.Свободи, вул.Сеньківська, вул.Студентська: 42–44, 46–158; вул.1-Западна, пров.Ахтирський: 2, 4, 6–6Б, 8, 10, 12–26; пров.Дмитріївський, пров.Короткий, пров.Левадний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Овражний, пров.Олександра Невського, пров.Підгорний, пров.Пляжний, пров.Річний, пров.Сеньківський, пров.Шкільний, пров.Шовковий (1898 виборців),
630976: м.Куп’янськ – вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Заосколянська: 46, 89–215; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Соснова, вул.1-а Цукрозаводська, вул.2-а Цукрозаводська, вул.3-я Цукрозаводська, пров.Весняний: 20–31; пров.Герцена (1983 виборців),
630977: м.Куп’янськ – в’їзд Путьовий, вул.Березова, вул.Вільхова, вул.Заосколянська: 1–45, 47–87; вул.Ломоносова, вул.Остапа Вишні, вул.Разіна, вул.Сватівська: 7–61Б; вул.Спартаківська, вул.Швейна, вул.8 Березня, пл.Вокзальна, пров.Весняний: 1–19А; пров.Ломоносова, пров.Малий, пров.Надії, пров.Новий, пров.Південний, пров.Путьовий, пров.Разіна, пров.Рєпіна, пров.Сватівський, пров.Спартаківський, пров.Трудовий, пров.Швейний (1694 виборців),
630978: м.Куп’янськ – вул.Івана Кожедуба, вул.Красна, вул.Магістральна, вул.Нахімова, вул.Оливино, вул.Передова, вул.Черняховського, пров.Красний, пров.Передовий, Залізнична Казарма 155 км, Залізнична Казарма 819 км (1046 виборців),
630995: Куп’янська центральна міська лікарня (0 виборців),
Разом: 14 дільниць 22450 виборців
22450
22 ТВО №2 селище Куп’янськ-Вузловий, смт Ківшарівка, с. Пристін, с. Сеньок, с. Осиново, с. Осадьківка, с. Пойдунівка, с. Стінка, с. Тамарганівка, с. Болдирівка, с. Прокопівка
630612: с.Осиново, с.Осадьківка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка (725 виборців),
630613: с.Болдирівка, с.Прокопівка (118 виборців),
630615: с.Пристін (476 виборців),
630616: с.Сеньок (58 виборців),
630979: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Будинок водокачки, вул.Весела, вул.ВЧД, вул.Грибоєдова, вул.Дачна, вул.Дорстрой, вул.Жуковського, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Тополина, вул.Торгова, вул.Чайковського, пров.Бригадний, пров.Веселий, пров.Жуковського, пров.Лінійний, пров.Осипенка, Гуртожиток Тч, Казарма 137 км, Казарма 138 км (998 виборців),
630980: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дарвіна: 34–39, 40/2–66; вул.Індустріальна: 2, 4–12; вул.Матросова, вул.Печериці, вул.ПМС-133, вул.Робоча, вул.Стройкомбінат, вул.Транспортна: 2; вул.Центральна: 8, 12, 14, 16–16/2, 18, 20/1, 22–22/1, 24–129; пров.Деповський, пров.Матросова, роз’їзд 4 км (1751 виборців),
630982: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кар’єрна, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Приоскільна, вул.Степова, вул.Центральна: 1–7, 9, 13, 15, 19; вул.Чкалова, пл.Залізничників, пров.Кар’єрний, пров.Озерний, пров.Приоскільний, пров.Степовий, Казарма 135 км (1012 виборців),
630983: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Авіаційна, вул.Будівельна, вул.Донецька, вул.Кавказька, вул.Крилова, вул.Партизанська, вул.Силікатна, вул.Силікатний завод, вул.Ціолковського, вул.Чехова, пров.Лозовський, пров.Чехова, Курилівка МПС (1087 виборців),
630984: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 1–6; вул.Комарова: 3, 5, 7–7Б; вул.Краснолиманська, Казарма 2 км, Казарма 3 км (1178 виборців),
630985: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 10–12; вул.Дарвіна: 1–31, 40; вул.Індустріальна: 1, 3, 14–17; вул.Комарова: 2, 4, 6; вул.Сонячна, вул.Театральна, вул.Транспортна: 3–5; вул.Центральна: 17, 21, 23; пров.Піщаний, пров.Сонячний (1010 виборців),
630986: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1, 2, 3, 4, 5, ГУРТ.ДНЗ КРЦПО; (1394 виборців),
630987: смт Ківшарівка – вул.б/н: 6, 7, 8–9, 33, 35; (1620 виборців),
630988: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1А–1С, 2ГУРТ., 3ГУРТ., 4ГУРТ., 6ГУРТ., 7ГУРТ., 9ГУРТ., 11, 30, 34; (1513 виборців),
630989: смт Ківшарівка – вул.б/н: 50–58; (1867 виборців),
630990: смт Ківшарівка – вул.б/н: 59–65; (1408 виборців),
630991: смт Ківшарівка – вул.б/н: 66–71; (1291 виборців),
630992: смт Ківшарівка – вул.б/н: 10, 12–18; (1479 виборців),
630993: смт Ківшарівка – вул.б/н: 19–29; (1570 виборців),
630994: смт Ківшарівка – вул.б/н: 31–32, 36–41; (1611 виборців),
630998: Куп’янська міська лікарня (0 виборців),
Разом: 20 дільниць 22166 виборців
22166
33 ТВО №3 Кіндрашівська сільська територіальна громада, Курилівська сільська територіальна громада, Петропавлівська сільська територіальна громада
630602: с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Миколаївка Друга, с.Миколаївка Перша, с.Прилютове, с.Цибівка (462 виборців),
630603: с.Вишнівка (158 виборців),
630604: с.Гусинка, с.Єгорівка, с.Курочкине, с.Самборівка (563 виборців),
630605: с.Моначинівка, с.Василівка(Кіндрашівська сільська громада), с.Дорошівка, с.Селище (491 виборців),
630606: с.Кіндрашівка, с.Голубівка, с.Калинове, с.Мала Шапківка, с.Радьківка, с.Тищенківка (872 виборців),
630607: с.Московка, с.Соболівка (436 виборців),
630608: с.Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка (314 виборців),
630609: с.Нечволодівка (346 виборців),
630610: с.Грушівка, с.Василівка(Грушівська с/р) (882 виборців),
630611: с.Благодатівка, с.Садове (245 виборців),
630617: с.Лісна Стінка, с.Хомине (312 виборців),
630618: с.Біле (126 виборців),
630619: с.Воронцівка, с.Синиха (186 виборців),
630620: с.Сенькове (751 виборців),
630621: с.Кругляківка (779 виборців),
630622: с.Колісниківка (297 виборців),
630623: с.Глушківка (720 виборців),
630624: с.Курилівка – вул.Бєлова, вул.будинки МПС, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Кавказська, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Фестивальна, пров.Залізничний, пров.Лозовий, пров.Призаводський, пров.Східний, пров.Шкільний (1629 виборців),
630625: с.Новоосинове (1441 виборців),
630626: с.Подоли (1696 виборців),
630627: с-ще Піщане (96 виборців),
630628: с.Курилівка – Курилівка 1 (811 виборців),
630629: с.Піщане (295 виборців),
630630: с.Берестове (114 виборців),
630631: с.Кислівка, с.Котлярівка, с.Крохмальне, с.Табаївка (667 виборців),
630632: с.Ягідне, с.Затишне, с.Іванівка, с.Степова Новоселівка (331 виборців),
630633: с.Нова Тарасівка (120 виборців),
630634: с.Миколаївка, с.Орлянка (127 виборців),
630635: с.Петропавлівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Молоданівська, вул.Північна, вул.Сонячна, вул.Студентська, вул.Червона (1085 виборців),
630636: с.Петропавлівка – вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна (591 виборців),
630637: с.Синьківка (260 виборців),
630638: с.Кучерівка (450 виборців),
Разом: 32 дільниць 17653 виборців
17653
44 ТВО №4 Великобурлуцька селищна територіальна громада, Вільхуватська сільська територіальна громада
630215: смт Великий Бурлук – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Чайковського, с.Жуків Яр, с.Манцівка (674 виборців),
630216: смт Великий Бурлук – вул.Весняна, вул.Горна, вул.Зелена, вул.Леоніда Проценка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Світла, вул.Сільгосптехніка, вул.Слобожанська: 1–43, 45, 47, 49–49А, 51, 53; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Слобожанський (1379 виборців),
630217: смт Великий Бурлук – вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дорожня, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Степна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Харківська, пров.Ветеринарний, пров.Гусарова, пров.Пушкіна, пров.Транспортний, мікрорайон, с.Балка (1374 виборців),
630218: смт Великий Бурлук – вул.Громової, вул.Декоративна, вул.Медична, вул.Осіянська, с.Буряківка – вул.Чкалова: 2–58, 65, 69, 73; с.Горяне, с.Новоселівка, с.Юр’ївка (739 виборців),
630219: смт Великий Бурлук – вул.Слобожанська: 44, 46, 48, 50, 52, 54–129; с.Буряківка – вул.Чкалова: 60–64, 66–68, 70–72, 74–174; с.Заміст, с.Михайлівка (577 виборців),
630220: с-ще Канівцеве, с-ще Литвинівка (114 виборців),
630221: с.Голубівка, с.Лебедівка, с.Плоске, с.Яєчне (970 виборців),
630222: смт Приколотне – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Ольшанського, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Філімонова, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щербаня Володимира, пров.Зелений, пров.Риночний, пров.Харківський, с.Гогине (952 виборців),
630223: смт Приколотне – вул.Білгородська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Західна, вул.З.Б. 85 км., вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Овражна, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Шкільний, пров.1 Травня (716 виборців),
630224: с.Андріївка, с.Рогозянка, с-ще Садовод, с.Стецьківка (806 виборців),
630225: с.Довгеньке, с.Зарубинка (147 виборців),
630226: с.Вільхуватка, с.Анискине, с.Водяне (988 виборців),
630227: с.Івашкине, с.Комісарове, с.Устинівка, с.Широке (135 виборців),
630228: с.Гнилиця, с.Аркушине, с.Зелений Гай (422 виборців),
630229: с.Гнилиця Перша (364 виборців),
630230: с.Григорівка, с.Амбарне, с-ще Соніно (466 виборців),
630231: с.Катеринівка, с-ще Микільське (508 виборців),
630232: с.Малий Бурлук (220 виборців),
630233: с.Шевченкове(Малобурлуцька с/р) (139 виборців),
630234: с.Мілове, с.Чугунівка, с.Шев’яківка (349 виборців),
630235: с.Нова Олександрівка, с.Красне, с.Лозове, с.Полковниче, с.Шевченкове(Новоолександрівська с/р) (409 виборців),
630236: с-ще Підсереднє, с-ще Дорошенкове, с-ще Малахове, с-ще Сірий Яр (973 виборців),
630237: с.Рублене, с.Артільне, с.Березники, с.Крейдянка, с.Озерне, с.Потихонове (399 виборців),
630238: с-ще Миколаївка, с-ще Федорівка, с.Довжанка, с-ще Курганне, с.Слизневе (559 виборців),
630239: с.Хатнє, с-ще Красноярське (388 виборців),
630240: с-ще Червона Хвиля, с-ще Зелений Гай, с-ще Куп’єваха, с-ще Нова Олександрівка (915 виборців),
630241: с.Чорне, с.Грачівка, с.Купине, с.Лобанівка, с.Нефедівка (373 виборців),
630242: с.Шипувате, с.Веселе, с.Нестерівка, с.Середній Бурлук, с-ще Шипувате (1048 виборців),
Разом: 28 дільниць 17103 виборців
17103
55 ТВО №5 Дворічанська селищна територіальна громада
630290: смт Дворічна – вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.ім. Шевченка, вул.Куп’янська, вул.Медицинська, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Партизанська: 1–114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.35-ї Гвардійської дивізії, пров.Високий, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Мисливський, пров.Парковий, пров.Підгірний, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний, пров.Театральний, пров.Шкільний (2186 виборців),
630291: смт Дворічна – вул.Будівельників, вул.Ветеринарна, вул.Зарічна, вул.Лозова, вул.Набережна, вул.Нижньо-Набережна, вул.Партизанська: 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129, 131, 133, 135, 137–179; вул.Сонячна, вул.Соснова, пров.Зарічний, пров.Нижньо-Набережний, пров.Піщаний, пров.Сагунівський, пров.Сонячний, пров.Торговий (1054 виборців),
630292: с.Западне (222 виборців),
630293: с.Вільшана (928 виборців),
630294: с.Лиман Перший, с.Масютівка (120 виборців),
630295: с.Першотравневе (271 виборців),
630296: с.Богданівське (627 виборців),
630297: с.Кам’янка, с.Бологівка, с-ще Дворічанське, с.Красне Перше (719 виборців),
630298: с.Строївка, с.Тополі (119 виборців),
630299: с.Колодязне (782 виборців),
630300: с.Новоужвинівка, с.Обухівка (101 виборців),
630301: с.Одрадне (52 виборців),
630302: с.Кутьківка, с.Довгеньке, с.Касянівка, с.Лозова Друга, с.Лозова Перша (496 виборців),
630303: с.Лиман Другий (379 виборців),
630304: с.Миколаївка, с.Нежданівка, с.Павлівка, с.Петрівка (329 виборців),
630305: с.Новоєгорівка, с.Берестове, с.Іванівка (492 виборців),
630306: с.Великий Виселок (205 виборців),
630307: с.Гракове (210 виборців),
630308: с.Мальцівка, с.Терни (115 виборців),
630309: с.Петро-Іванівка, с.Митрофанівка, с.Нововасилівка, с.Новомлинськ, с.Фиголівка (492 виборців),
630310: с.Піски, с.Піщанка, с-ще Тополі (872 виборців),
630311: с.Рідкодуб, с.Васильцівка, с.Водяне, с.Плескачівка, с.Путникове (412 виборців),
630312: с.Тавільжанка – вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Перемоги: 94–258; вул.Першотравнева, вул.Садова: 44–249; вул.Спортивна, вул.Центральна (1004 виборців),
630313: с.Тавільжанка – вул.Зарічна, вул.Перемоги: 1–92; вул.Садова: 1–43; вул.Старе лісництво, с.Гороб’ївка, с.Гряниківка, с-ще Дворічне (1082 виборців),
630314: с.Токарівка, с.Добролюбівка, с.Мечнікове, с.Петрівське (397 виборців),
Разом: 25 дільниць 13666 виборців
13666
66 ТВО №6 Шевченківська селищна територіальна громада
630915: смт Шевченкове – вул.Бурлуцька, вул.Квіткова, вул.Паркова: 24; вул.Центральна: 44, 46, 48, 50, 52, 59–65; с.Зорянське (1455 виборців),
630916: смт Шевченкове – вул.Бубліченко, вул.Волі, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.І. Підлипняка, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Медвєдєва, вул.Паркова: 1–18; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Ринкова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Турової, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Центральна: 4–43, 45, 47, 49, 51, 53–57; вул.Чугуївська, вул.Шевченка, вул.Ширяєва, пров.Ватутіна, пров.Київський, пров.Конотопський, пров.Одеський, пров.Перемоги, пров.Поезії, пров.Полтавський, пров.Тарасівський, пров.Ягідний (1478 виборців),
630917: смт Шевченкове – вул.Безменова, вул.Вишнева, вул.Гордєєва: 1–85, 87, 89; вул.Давидова - Лучицького: 2–23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43; вул.Джерельна, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Кропивницького, вул.Луганська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Харківський шлях: 2А–69А, 71–71А, 73, 75–119А; вул.40 років Перемоги: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43; пров.Вокзальний, пров.Тихий, пров.Чайковського, пров.Шкільний (1826 виборців),
630918: смт Шевченкове – вул.Гордєєва: 86, 88, 90–127; вул.Давидова - Лучицького: 24, 26, 28, 30, 32–36, 38, 40, 42В, 44–107; вул.Покровська, вул.Харківський шлях: 70, 72, 74, 121–187; вул.40 років Перемоги: 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44–77; пров.Зерновий, пров.Південний, пров.Урожайний, пров.Ювілейний (891 виборців),
630919: с.Раївка (167 виборців),
630920: с.Михайлівка(Шевченківська с/р), с.Сазонівка, с.Троїцьке (204 виборців),
630921: с.Первомайське (316 виборців),
630922: с.Огурцівка (510 виборців),
630923: с.Верхньозорянське (134 виборців),
630924: с.Аркадівка, с.Роздольне, с.Микільське (391 виборців),
630925: с.Безмятежне, с.Кравцівка, с.Полтава – вул.Тракторна: 1–14, 16, 18, 20; пров.Олексіївський, с.Станіславка (579 виборців),
630926: с.Миропілля, с.Полтава – вул.Тракторна: 15, 17, 19, 21–49; с.Старий Чизвик (192 виборців),
630927: с.Березівка, с.Баранове (251 виборців),
630928: с-ще Борівське (616 виборців),
630929: с.Василенкове, с.Худоярове (494 виборців),
630930: с.Великі Хутори, с.Журавка (513 виборців),
630931: с.Волоська Балаклія (496 виборців),
630932: с.Гетьманівка, с.Лелюківка, с.Малі Кринки, с.Мостове, с.Одрадне, с.Тетянівка (726 виборців),
630933: с.Нижній Бурлук, с.Володимирівка, с.Іванівка(Нижньобурлуцька с/р), с.Михайлівка(Нижньобурлуцька с/р), с.Смолівка, с.Шевченкове, с.Шишківка (245 виборців),
630934: с.Новомиколаївка (542 виборців),
630935: с.Петрівка, с.Горожанівка, с.Іванівка(Петрівська с/р) (521 виборців),
630936: с.Гроза, с.Олександрівка, с.Самарське (466 виборців),
630937: с.Петропілля, с.Колісниківка, с.Максимівка, с.Олексіївка, с.Ставище, с.Сумське (472 виборців),
630938: с.Семенівка, с.Богодарівка, с.Новий Лиман, с.Новостепанівка (489 виборців),
630939: с.Сподобівка, с.Дуванка, с.Федорівка (361 виборців),
630940: с.Старовірівка (918 виборців),
Разом: 26 дільниць 15253 виборців
15253
Всього
145 дільниць 108291 виборців
108291
Куп'янська районна територіальна виборча комісія >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest