Результати голосування

Вибори депутатів Купянської районної ради

Дільниця № 630616 - с.Сеньок, сільський клуб, глядацька зала

с.Сеньок

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ ДІЛЬНИЦЬ

1) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

58

2) кількість невикористаних виборчих бюлетенів, погашених дільничною виборчою комісією

32

3) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях (на момент закінчення голосування)

58

4) кількість виборців, внесених на виборчих дільницях до витягів із списку виборців для голосування за місцем перебування

7

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування

20

6) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування

6

7) загальна кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

26

8) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню

0

9) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні на виборчих дільницях

26

10) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

1

11) сумарна кількість голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки усіх місцевих організацій політичних партій

25

12) кількість голосів виборців, які підтримали територіальний виборчий список від кожної місцевої організації політичної партії:

Назва місцевої організації політичної партіїМісцева організація політичної партії
ГолосівКількість голосів виборців, які підтримали територіальний виборчий список місцевої організації політичної партії
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» 1 4%
2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» 0 0%
3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» 6 24%
4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» 3 12%
5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» 1 4%
6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» 11 44%
7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» 2 8%
8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» 1 4%
Всього 25 100%

13) кількість голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, не підтримавши окремого кандидата в депутати з цього списку:

Назва місцевої організації політичної партіїМісцева організація політичної партії
ГолосівКількість голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, не підтримавши окремого кандидата в депутати
1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» 0
2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» 0
3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» 0
4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» 0
5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» 0
6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» 0
7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» 0
8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» 0
Всього 0

14) кількість голосів виборців, які підтримали кожного кандидата в депутати, включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії:

№ в ТВСПорядковий номер кандидата в депутати в територіальному виборчому списку
ПІБ кандидата в депутатиПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата в депутати
ГолосівКількість голосів виборців, які підтримали кандидата в депутати, включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій

№1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» | ТВО №1

1 Римшина Тетяна Іванівна -
2 Медяник Катерина Віталіївна -
3 Гайдарова Вікторія Дмитрівна -
4 Кізім Віталій Миколайович -
5 Закопайло Віталій Васильович -
Всього 0 100%

№1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» | ТВО №2

1 Старіков Станіслав Анатолійович 0 0%
2 Гладуш Генрих Петрович 1 100%
3 Водолазький Дмитро Володимирович 0 0%
4 Ковальова Дарʼя Дмитрівна 0 0%
5 Півньова Дар’я Володимирівна 0 0%
Всього 1 100%

№1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» | ТВО №3

1 Неїло Борис Григорович -
2 Протас Віктор Юрійович -
3 Штокал Григорій Йосипович -
4 Клінгер Галина Сергіївна -
5 Деркач Наталія Вячеславівна -
Всього 0 100%

№1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» | ТВО №4

1 Гриб Денис Ігоревич -
2 Бєлашов Олег Миколайович -
3 Гриценко Сергій Олександрович -
4 Пасинок Алла Миколаївна -
5 Ходяча Алла Олександрівна -
Всього 0 100%

№1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» | ТВО №5

1 Семененко Сергій Миколайович -
2 Торчун Сергій Вікторович -
3 Лапта Ігор Іванович -
4 Сініцина Лариса Вікторівна -
5 Лимар Наталія Вікторівна -
Всього 0 100%

№1 Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» | ТВО №6

1 Цибульнік Світлана Олександрівна -
2 Романюк Олена Миколаївна -
3 Перепадя Віктор Анатолійович -
4 Зубко Олег Станіславович -
5 Кравченко Сергій Валерійович -
6 Гриценко Геннадій Олександрович -
Всього 0 100%

№2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» | ТВО №1

1 Дорошенко Микола Миколайович -
2 Гончаров Михайло Васильович -
3 Донцов Олексій Олександрович -
4 Семикоз Вікторія Олександрівна -
5 Харченко Віталіна Сергіївна -
6 Калінін Олексій Вікторович -
Всього 0 100%

№2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» | ТВО №2

1 Заїка Андрій Володимирович 0 -
2 Караченцева Христина Романівна 0 -
3 Зимін Володимир Олександрович 0 -
4 Волкова Наталія Сергіївна 0 -
5 Воробйов Віталій Сергійович 0 -
6 Демченко Руслана Костянтинівна 0 -
7 Демченко Роман Олександрович 0 -
Всього 0 100%

№2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» | ТВО №3

1 Кузьмін Михайло Валерійович -
2 Мироненко Ігор Олексійович -
3 Шампатей Оксана Григорівна -
4 Гречанник Дмитро Сергійович -
5 Козир Оксана Олександрівна -
Всього 0 100%

№2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» | ТВО №4

1 Шестопалов Олександр Михайлович -
2 Сіренко Алла Станіславівна -
3 - -
4 - -
5 Мележик Віктор Степанович -
Всього 0 100%

№2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» | ТВО №5

1 Омельницька Тетяна Валентинівна -
2 Самсонов В’ячеслав Володимирович -
3 Сизова Світлана Василівна -
4 Моїсєєнко Віталій Васильович -
5 Новіченко Галина Йосипівна -
6 Овчаренко Раїса Василівна -
Всього 0 100%

№2 Харківська обласна організація ПП «АКЦЕНТ» | ТВО №6

1 Штих Анатолій Іванович -
2 Хацановська Алла Валентинівна -
3 Штих Ольга Володимирівна -
4 Пономарьова Людмила Іванівна -
5 Мирошніченко Володимир Віталійович -
6 Купалова Марина Вікторівна -
Всього 0 100%

№3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» | ТВО №1

1 Власенко Тетяна Миколаївна -
2 Маслій Тетяна Василівна -
3 Нерсесов Роман Михайлович -
4 Павлюк Віталій Степанович -
5 Курило Максим Ігоревич -
6 Верхотурова Інна Федорівна -
Всього 0 100%

№3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» | ТВО №2

1 Козуб Андрій Валентинович 0 0%
2 Камериста Вікторія Сергіївна 0 0%
3 Гарбузова Олександра Іванівна 2 33.33%
4 Симонян Артем Гегамович 1 16.67%
5 Копійка Сергій Володимирович 1 16.67%
6 Дрогіна Людмила Іванівна 2 33.33%
Всього 6 100%

№3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» | ТВО №3

1 Білоцерківський Віталій Леонідович -
2 Вялик Владислав Олександрович -
3 Грабницький Володимир Олександрович -
4 Загоруйко Антоніна Леонідівна -
5 Кряж Олена Миколаївна -
Всього 0 100%

№3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» | ТВО №4

1 Величко Олександр Петрович -
2 Ромаза Геннадій Олексійович -
3 Коваль Микола Анатолійович -
4 Демченко Тетяна Михайлівна -
5 Малик Тетяна Константинівна -
6 Українець Олександр Вікторович -
Всього 0 100%

№3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» | ТВО №5

1 Хавелов Іван Петрович -
2 Перепелиця Олександр Васильович -
3 - -
4 Шахов Олександр Георгійович -
5 Пєстова Наталія Анатоліївна -
6 Петров Володимир Федорович -
Всього 0 100%

№3 Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» | ТВО №6

1 Дубнюк Микола Іванович -
2 Писаренко Олександр Олексійович -
3 Лісіцин  Іван   Володимирович -
4 Леонова Юлія Олександрівна -
5 Рябоконь Світлана Іванівна -
6 Азаров Олександр Володимирович -
Всього 0 100%

№4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» | ТВО №1

1 Лиска Олександр Іванович -
2 Сажко Петро Дмитрович -
3 Артюшенко Володимир Федорович -
4 Шапка Валентина Василівна -
5 Хлопоніна Анна Іванівна -
6 Ляшенко Володимир Федорович -
7 Нікіша Галина Володимирівна -
8 Жуков Олег Сергійович -
9 Колесник Вікторія Володимирівна -
Всього 0 100%

№4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» | ТВО №2

1 Юріхов Валерій Вікторович 0 0%
2 Обмочий Микола Миколайович 1 33.33%
3 Капленко Ігор Станіславович 1 33.33%
4 Ророка Наталія Володимирівна 0 0%
5 Баличева Олена Анатоліївна 0 0%
6 Калмиков Валерій Ігнатович 0 0%
7 Призенко Ольга Юріївна 0 0%
8 Ляшенко Віктор Павлович 1 33.33%
9 Москаленко Олена Іванівна 0 0%
Всього 3 100%

№4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» | ТВО №3

1 Ральченко Микола Сергійович -
2 Хлопоніна Тетяна Петрівна -
3 Кучеренко Любов Дмитрівна -
4 Ковальов Віталій Сергійович -
5 Чебанний Сергій Іванович -
6 Шепілова Тетяна Петрівна -
7 Томаєв Роман Тимурович -
Всього 0 100%

№4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» | ТВО №4

1 Ніколенко Олександр Васильович -
2 Денисенко Валерій Олександрович -
3 Коваленко Олена Миколаївна -
4 Ільїнський Володимир Олексійович -
5 Дикарєва Тетяна Олександрівна -
6 Арестова Альона Олександрівна -
Всього 0 100%

№4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» | ТВО №5

1 Третяков Леонід Петрович -
2 Харченко Геннадій Борисович -
3 Острянін Петро Миколайович -
4 Шнуренко Олена Миколаївна -
5 Ковшарь Аліна Миколаївна -
Всього 0 100%

№4 Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» | ТВО №6

1 Лахно Віталій Володимирович -
2 Шмігельська Тетяна Вікторівна -
3 Пушкарьов Валерій Віталійович -
4 - -
5 Барибін Сергій Станіславович -
Всього 0 100%

№5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» | ТВО №1

1 Приймак Віталій Петрович -
2 Зубова Яна Вікторівна -
3 Грігоров Олег Анатолійович -
4 Павлюкова Катерина Олександрівна -
5 Борщ Вікторія Олександрівна -
6 Баулін Олександр Валерійович -
Всього 0 100%

№5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» | ТВО №2

1 Ганус Сергій Петрович 0 0%
2 Спічкін Андрій Миколайович 0 0%
3 Антіпін Євген Ігорович 1 100%
4 Єпішкіна Наталія Володимирівна 0 0%
5 Кузнецова Світлана Вікторівна 0 0%
6 Рябуш Олег Анатолійович 0 0%
Всього 1 100%

№5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» | ТВО №3

1 Кучугура Віталій Олександрович -
2 Тарасова Наталя Володимирівна -
3 Казаков Сергій Миколайович -
4 Самойлов Олександр Олександрович -
5 Давидова Неля Сергіївна -
6 Шаповалов Олександр Володимирович -
Всього 0 100%

№5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» | ТВО №4

1 Коваленко Ігор Миколайович -
2 Півньова Тетяна Михайлівна -
3 Маляр Андрій Олександрович -
4 Петухова Ірина Іванівна -
5 Оганісян Карен Хачикович -
6 Герасімова Лілія Іванівна -
7 Зозуля Андрій Вікторович -
8 Посохова Наталя Іванівна -
9 Лапіна Юлія Олександрівна -
10 Ракша Володимир Леонідович -
11 Чмутова Світлана Володимирівна -
Всього 0 100%

№5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» | ТВО №5

1 Довгопола Лариса Юріївна -
2 Бєлко Тетяна Володимирівна -
3 Підлужна Олена Миколаївна -
4 Прядка Віктор Михайлович -
5 Овчаренко Роман Федорович -
Всього 0 100%

№5 Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» | ТВО №6

1 Плутцов Микола Іванович -
2 Шелюг Надія Іванівна -
3 Гончарова Тетяна Олександрівна -
4 Перепадя Світлана Михайлівна -
5 Костюк Юрій Валентинович -
6 Лабуз Ольга Миколаївна -
Всього 0 100%

№6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» | ТВО №1

1 Буряк Олександр Анатолійович -
2 Хорошко Леонід Миколайович -
3 Бондаренко Надія Василівна -
4 Яценко Вячеслав Вікторович -
5 Толмачова Наталія Сергіївна -
6 Грітчина Лариса Кузьмівна -
7 Підлужний Андрій Вікторович -
8 Томко Анастасія Іванівна -
9 Макеєнко Сергій Віталійович -
Всього 0 100%

№6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» | ТВО №2

1 Сіроштан Ігор Григорович 1 9.09%
2 Занік Володимир Васильович 0 0%
3 Дмитренко Олександр Дмитрович 0 0%
4 Колеснікова Людмила Анатоліївна 0 0%
5 Василець Тетяна Федорівна 10 90.91%
6 Чернов Валерій Юрійович 0 0%
7 Потапова Ірина Петрівна 0 0%
8 Денисенко Олександр Борисович 0 0%
9 Петрова Олена Юріївна 0 0%
Всього 11 100%

№6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» | ТВО №3

1 Садовський Володимир Миколайович -
2 Жадановський Сергій Миколайович -
3 Бескоровайна Світлана Миколаївна -
4 Канцедал Ганна Вікторівна -
5 Ревков Сергій Олександрович -
6 Чернова Сніжана Петрівна -
7 Косенко Микола Васильович -
Всього 0 100%

№6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» | ТВО №4

1 Фірсов Ігор Васильович -
2 Шестопалов Сергій Михайлович -
3 Васильєва Юлія Алімівна -
4 Здор Олена Олександрівна -
5 - -
6 Новиков Євгеній Васильович -
Всього 0 100%

№6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» | ТВО №5

1 Нейман Світлана Володимирівна -
2 Тамарян Мікаєл Григорович -
3 Кобилєв Андрій Іванович -
4 Мараховська Олеся Анатоліївна -
5 Бологова Тетяна Миколаївна -
Всього 0 100%

№6 Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» | ТВО №6

1 Семененко Тетяна Вікторівна -
2 Саричев Вадим Олександрович -
3 Вирвихвост Віталій Валерійович -
4 Дроздова Наталія Вікторівна -
5 Золотько Мар’ям Сергіївна -
Всього 0 100%

№7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» | ТВО №1

1 Книш Людмила Володимирівна -
2 Деркач Сергій Олександрович -
3 Шапка Дмитро Ігорович -
4 Ремез Наталія Вікторівна -
5 Татаренко Олександр Олександрович -
Всього 0 100%

№7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» | ТВО №2

1 Глушко Володимир Леонтійович 1 50%
2 Деркач Віталій Сергійович 0 0%
3 Дьяченко Едуард Сергійович 1 50%
4 Белей Ольга Вікторівна 0 0%
5 Шаповал Людмила Анатоліївна 0 0%
Всього 2 100%

№7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» | ТВО №3

1 Ганжа Олена Василівна -
2 Книш Ігор Миколайович -
3 Китнюх Євген Іванович -
4 Кануннікова Юлія Михайлівна -
5 Жуков Олексій Юрійович -
6 Ляшенко Павло Володимирович -
7 Заїка Надія Григорівна -
8 Осика Валерій Миколайович -
Всього 0 100%

№7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» | ТВО №4

1 Зоренко Руслан Валерійович -
2 Бахмет Сергій Леонідович -
3 Гонтар Лариса Вікторівна -
4 Кісіль Майя Іванівна -
5 Посохова Інна Іванівна -
Всього 0 100%

№7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» | ТВО №5

1 Сердюк Петро Іванович -
2 Рибалка Олександр Іванович -
3 Василець Валентина Анатоліївна -
4 Федосєєв Андрій Вікторович -
5 Таран Оксана Олександрівна -
Всього 0 100%

№7 Харківська обласна організація ПП «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» | ТВО №6

1 Венедіктова Ірина Миколаївна -
2 Шокіров Руслан Вахітжонович -
3 Мороз Олена Василівна -
4 Карпенко Володимир Леонідович -
5 Мітраков Артем Сергійович -
6 Слюнкін Валентин Вікторович -
7 Рясна Анна Романівна -
8 Клінкуш Сергій Іванович -
Всього 0 100%

№8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» | ТВО №1

1 Шишов Віктор Миколайович -
2 Шкарлетов Артур Олегович -
3 Дорогова Ірина Юріївна -
4 Водолажська Катерина Володимирівна -
5 Бринцов Ігор Сергійович -
6 Пільтенко Тетяна Євгенівна -
7 Садовський Юрій Григорович -
8 Білоцерковський Олег Валерійович -
9 Данильченко Наталя Вікторівна -
10 Бардас Денис Вікторович -
Всього 0 100%

№8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» | ТВО №2

1 Довгополов Олександр Дмитрович 0 0%
2 Кобзар Олександр Іванович 1 100%
3 Лапинська-Бакаєва Ольга Анатоліївна 0 0%
4 Краснова Наталя Олександрівна 0 0%
5 Сотніков Костянтин Петрович 0 0%
6 Сизонова Вікторія Миколаївна 0 0%
7 Іванов Олександр Іванович 0 0%
8 Доценко Людмила Олександрівна 0 0%
9 Овчаренко Дмитро Володимирович 0 0%
Всього 1 100%

№8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» | ТВО №3

1 Богданов Михайло Всеволодович -
2 Кравченко Анатолій Миколайович -
3 Мацюк Юлія Олексіївна -
4 Забайрачний Григорій Олександрович -
5 - -
6 Підгайко Олег Іванович -
7 Крупенко Таїса Василівна -
Всього 0 100%

№8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» | ТВО №4

1 Костенко Галина Іванівна -
2 Пільгуй Євгеній Васильович -
3 Рябенко Тетяна Вікторівна -
4 Фулов Кузьма Валер`янович -
5 Кузніченко Сергій Олександрович -
Всього 0 100%

№8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» | ТВО №5

1 Жиліна Ірина Сергіївна -
2 Приходін Володимир Васильович -
3 Ареф’єв Олександр Миколайович -
4 Дорошенко Віктор Іванович -
5 Смігунова Катерина Субхонівна -
Всього 0 100%

№8 Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» | ТВО №6

1 Герасименко Євгеній Миколайович -
2 Місюра Євгенія Миколаївна -
3 Куліш Віктор Миколайович -
4 Єфіменко Олександра Іванівна -
5 Канунніков Юрій Леонтійович -
Всього 0 100%
Куп'янська районна територіальна виборча комісія >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest